Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
DJ Stečajni na Ptuju !?!?
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
peter_k
jun 25 2008, 19:14
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44
Da ne bomo samo offtopic: rezident DJ-a sta oba dala odpoved. Way to go MetodyClap
Nevem zakaj, nimam natančnih podatkov zato ne bom nekaj bluzil v tri krasne, samo definitivno ima nekaj s teboj Metody- pa ne v smislu, da si boljši od njiju oz najboljši!

Tu nekaj smrdi vglavnem...AngryDead


[ Urejeno jun 25 2008, 19:14 ]
Nazaj na vrh
MihaS
jun 25 2008, 22:29
Registriran član #5754
Pridružen: maj 13 2008, 15:25

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 41
a ste že skor konc? bluzite, pa bluzite, pa bluzite. sedaj ko so se
nekateri vmirili, pa pridejo naslednji delat gužvo. joj joj! tak se
kregate kot otroci v prvem razredu.


[ Urejeno jun 25 2008, 22:29 ]
Nazaj na vrh
MihaS
jun 25 2008, 22:34
Registriran član #5754
Pridružen: maj 13 2008, 15:25

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 41
aja še to. peter_k, zakaj še moraš ti vedno nekaj nakladat? če že res
sergy-ju ne gre tjko dober se bo že porihtal (sam, brez tvoje pomoči)
in ga pusti. nevem zakaj znova in znova nekaj pripisuješ in delaš
gužvo. grem stavit da Metod in Sergy nista tuki gor zato, da bi se
kregala z vami.
pa brez zamere. pa še to peter_k: me zanima kako bi bilo tebi, če bi te
tako vsi šinfali in pisali glede tebe nekaj kar recimo ni res. verjetno
ti ne bi bilo prijetno-ali pač, mogoče pa si tak človek, da uživaš, če
te kdo šinfa.

LP, Miha


[ Urejeno jun 25 2008, 22:34 ]
Nazaj na vrh
peter_k
jun 26 2008, 00:27
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44
Vse kar sem napisal 100% drži in je preverjeno!

Glede sergya... pač se je oglasil v tej temi in ker se je nekaj kregal z nekom sem še jaz povedal svoje, da nebi rabo odpirat nove teme.

Kar se pa metoda tiče, pa dvomim, da ni on kaj zakuhal. Sorry ampak, da dva dja ko držita neko diskoteko gor 3 leta pol v roku mesca dasta odpoved(oz na kakršnikoli način že zapustita delovno mesto) pa ni normalno v nobenem pogledu! Če bi bla tako zanič, bi Li že prej propadel.

Neposredno nisem nikogar napadal oz obtožil, samo dejstva navajam, na katera bi želel pojasnilo, s strani njega ali kogarkoli, ki pozna situacijo.



P.S. In da, sem mazohist, i lajk dirty talkStar


[ Urejeno jun 26 2008, 00:27 ]
Nazaj na vrh
djsergy
jun 26 2008, 02:51
Registriran član #283
Pridružen: okt 07 2003, 04:20

Sporočila: 154
fantje meni se gladko in sladko j.... za vaše komentarje , jaz nikdar u lajfu ne govorim na pamet za vse  kar govorim imam dokaze, marsikdo od vas pa govori na pamet, no dajte poteptajte me spet , spet tisti idioti ki me niste nikdar v lajfu ne videli ne slišali. šteje samo dajstvo da se preživljam z vtenjem glasbe že od leta 94 , edini lokal ki je šel u k.... v obdobju ko sem delal v njem je bila jungla, za kar se ne počutim popolnoma nič odgovornega , pa karkoli ti dean nakladaš, prepričan sem da laibaher ni nikdar u lajfu rekel žal besede zame, in ja dean zanimajo me pa tvoji rezultati, kolikor vem še moreš hoditti u službo in ti je dj-janje samo hobi. veš kaj so moji rezultati . to da sem preživel 14 let od glasbe, da delujem tudi izven meja slovenije in to vedno bol pogosto, da sem ugotovil da ni prespektive se ubadat z vami škodoželnimi bedaki . in še en velik rezultat:   DA NE BOM VEČ ZAPRAVLJAL ČASA ZA KREGANJE Z BEDAKI KOT VAS JE VEČINA NA TEM FORUMU. BRIGAJTE SE ZASE IN PUSTITE FOLK DA DELA KAR MU PAŠE , KER VAM NI JASNO KOLIKO ŠKODE NARDITE NE SAMO MENI AMPAK TUDI DRUGIM Z BEDNIMI IZJAVAMI . SRAM ME JE DA SEM V TEJ USRANI DRŽAVI KJER JE TAKO GNIL IN FAVŠN FOLK.  definitivno moj zadnji obisk na tej strani. PA ŠE ENKRAT  NEPISMENI STE, TO JE TEMA DJ STEČAJNI NA PTUJU. pište potem o  metodu ki bo po vašem spravil na kolena li-ja. metod je tam zato da ga bo dvignu, ker do zdaj ko je lokal delal sam po sebi pa res  ni bio pomembno kdo je vrtel , zdaj ko pa je padlo vse skupaj malo pa so pripravljeni šefi plačat metoda, ki verjemite da ni poceni dj, le zakaj bi plačevali dražjega če je slabši
dajte se mal zamislit . zakaj meody dobi dvakrat trikrat in tudi štirikrat toliko  kot večina dj-jev v slo. zamislite se preden delate krivico. ZBOGOM PLJUVATORJI


[ Urejeno jun 26 2008, 02:51 ]
Nazaj na vrh
[l-u-k-a]
jun 27 2008, 12:14
Registriran član #1524
Pridružen: nov 16 2004, 10:46

Lokacija: Kranj
Sporočila: 277
Ti imas narejen kaksen razred osnovne sole, ali si vse preskocil in takoj zacel z DJ-anjem? LOL
Kot vidim na tipkovnici imas vejico in piko. Pa tudi shift (oz. caps lock) ti dela Big%20smile


[ Urejeno jun 27 2008, 12:14 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
VxMxPx
jun 27 2008, 13:39
Registriran član #1006
Pridružen: maj 03 2004, 17:15

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 1046

Nekaj pa mi ni najbolj jasno. Pišete, kako se vam -jebe- kaj pravijo drugi in da so tisti ki pluvajo po vas zgolj otroci - a vi se vseeno ukvarjate s tem in grozite celo s tožbami, pa kaj vem čem vse še.

Saj delno je razumljivo da če te nekdo užali, da se pač braniš - ampak - nekateri vlagate že preveč časa v to.

Moje mnenje - delajte kar pač delate, če se lahko živite iz tega, če ste v tem uspešni - super. Če se boste hoteli ukvarjati z vsakim ki bo žaljiv in ki bo govoril nekaj na pamet, potem lahko vlagate vso energijo samo še v to.

Dokler živiš si pač izpostavljen kritiki in to iz vseh strani.

Sam poznam nekaj oseb ki dobesedno iščejo prepire in kritizirajo vse po vrsti. Treba jih je razumeti - gre predvsem za ljudi ki v zgodnjem otroštvu niso imeli dovolj pozornosti in jo zdaj znajo najti zgolj na način da izzovejo prepir.

Tako je primer v tej temi tale -natakar- ki se očitno zaradi poklica bori še z manjvrednostnim kompleksom - zaradi tega se čuti kot oboje - šef (ki ga mora skrbeti kako nek lokal obratuje) in DJ (ki ve kakšno glasbo izbirati).

Wink


[ Urejeno jun 27 2008, 13:39 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
peter_k
jun 27 2008, 15:07
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44

VxMxPx je napisal ...

Tako je primer v tej temi tale -natakar- ki se očitno zaradi poklica bori še z manjvrednostnim kompleksom - zaradi tega se čuti kot oboje - šef (ki ga mora skrbeti kako nek lokal obratuje) in DJ (ki ve kakšno glasbo izbirati).


Ne morem povedat kako sem se prijetno nasmejal ob tem postu, prav iz srcaLOL Neki jači filozofi ste tukaj al kaj, kr naenkrat mi bo nekdo ko me niti približno ne pozna, predaval o mojem otroštvuClap Ohjej, kam smo prišli.

Ma ne da se mi, sergy se je umaknil, metod tud, mah pa se še bom jazWink

Lep sončen pozdrav vsem.


[ Urejeno jun 27 2008, 15:07 ]
Nazaj na vrh
VxMxPx
jun 27 2008, 15:12
Registriran član #1006
Pridružen: maj 03 2004, 17:15

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 1046
Well, that was easy. LOL

[ Urejeno jun 27 2008, 15:12 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
dj.metody
jun 29 2008, 07:24
Registriran član #5643
Pridružen: mar 06 2008, 23:00

Sporočila: 40
Čestitam  VxMxPx (lepo si povzel in zaokrožil !!!  Clap

[ Urejeno jun 29 2008, 07:24 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay