Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
DJ Stečajni na Ptuju !?!?
Pojdi na stran   <<      
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
mister-dean
jun 30 2008, 23:28
Registriran član #51
Pridružen: jul 18 2003, 16:52

Sporočila: 150


djsergy je napisal ...
...pa karkoli ti dean nakladaš, prepričan sem da laibaher ni nikdar u lajfu rekel žal besede zame, in ja dean zanimajo me pa tvoji rezultati, kolikor vem še moreš hoditti u službo in ti je dj-janje samo hobi...

 :D itak da ti ne bo lajbi nč reku, za njega si ti potencjalni kupec in te ma rad, da bo ja še kdaj kaj zaslužu na teb ;)

Ali se delaš glupega ali pa to zares si, če me sprašuješ o mojih rezultatih?!? Ouch Kot si mi pa po tel. zadnjič zatežil (brez seveda možnosti dejanskega pogovora) zdaj vidim da ti je cilj čim večja številka lokalov v tvoji črni knjižici. V kakih lokalih pa  kakšno muziko pa je zanemarljivo. Moj način dela je žal drugačen.

Hobi seveda je to hobi. Vsakemu DJ-u na tem koncu EU je to hobi če ne zasluži več kot 1000€ na špil (in ima seveda min. štiri špile na mesec). Razen če si zadovoljen sam z mlekom pa kruhom, malo sobico, pa starim golfom... Confused Sicer pa če si že prišu do telefonske za motenje mojega dragocenega časa pa si tudi videl ime in podatke moje firme pod katero opravljam DJ storitve. Sicer pa, da ti razširim obzorja, sem abs. Univerzitetnega študija Informatike in bom v prihajajočem mesecu zagovoril diplomsko delo.  ;)

ČE ŽE VSAJ NISI PISMEN PA DRUGIČ VSAJ PREBERI PRAV. MOJE VMEŠAVANJE V TO BREZVEZNO TEMO JE BILO ZARADI DEJSTEV, KI SI JIH SAM POPAČIL IN SO BILI POTREBNI POPRAVKA. Popravek je bil čisto vljuden in realen.

Saj vem, škoda je besed, ker itak človek ne vidi sebe in se niti noče. Tudi meni je slabo, da sploh kaj pišem in se spuščam na ta nivo... Dead
Vsi ki poznajo Sergeja aka Sergio tk vejo kako je na stvari, ostali pa boste to precenili sami, ko bo v vašo vas prišel Gospod sam.

Lep večer s Sladkim Ananasom ;)

mister-dean2008-06-30 22:30:14

[ Urejeno jun 30 2008, 23:28 ]
Nazaj na vrh
peter_k
jun 30 2008, 23:56
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44
dean... ClapClapClap

[ Urejeno jun 30 2008, 23:56 ]
Nazaj na vrh
Tinny
jul 29 2008, 23:47
Registriran član #3707
Pridružen: feb 22 2006, 19:42

Sporočila: 27
BRAVO DEJAN!100%TE JE VPRASAL CE BI VZEL KAK CLUB V NAJEM AL PA CE BI SEL NA HRVASKO VRTET.HEHEHE.KER ON JE PA ZDAJ NAJBOLJSI MANEGER V SLO.:)VEC PA NI

[ Urejeno jul 29 2008, 23:47 ]
Nazaj na vrh
Yanos
avg 01 2008, 23:11
Registriran član #2957
Pridružen: okt 27 2005, 11:18

Sporočila: 179

M Eror je napisal ...
He he he , se niste koncali ....................... ne morem verjeti . Metody vedi eno ,m da ni vazno kaj je receno , vazno je kdo to rece . V primeru da bi jaz odprl disco bi sigurno tebe vzel in te tudi posteno placal , ker si eden redkih ki vrtis muziko za folk , ne pa zase . 
 
Fantje kdaj boste razumeli da je v SLO veliko lokalov , katerei vrtijo razlicno muziko . Zanimivo pa je to da ste vi ( nezadovoljni ) vedno v napacnem lokalu . Jaz ne poslusam tehno in me sigurno ne boste videli v lokalu kjer vrtijo tehno , se manj pa bom pljuval po DJ v tistem lokalu .
Metody , prosim ........................................ , bodi naprej taksen kot si in se ne spuscaj v nore debate tukaj z nekimi malinovci .
 
Prijeten konec tedna .



Mislim, da nisi samo ti taksnega mnenja....Wink

Vsak pri sebi ve kolk folka je dal skos, kolk lokalov napolnil ( vecina pametnih SPRAZNILA)...in kok izskusen si je kdo pridobil po terenu...
Da se pa tu nekaj prckate z metody-em....( v tem stilu ) bi rad bi videl nekoga z njim v dj-kabini in pred njima eno grupico...pa da vidmo, kdo jim bo dal vetra!!!

LP Janos




[ Urejeno avg 01 2008, 23:11 ]
Nazaj na vrh
manuel
avg 01 2008, 23:20
Registriran član #4085
Pridružen: maj 05 2006, 01:03

Sporočila: 281

on definitivno ne LOL

edit: spravil bi mogoce folk v superliju pa ga dajmo v en clubbing pa da vidimo starega mačka kak bi skurjencem govoril o zlatemu prstanu in o teh forah
manuel2008-08-01 22:23:23

[ Urejeno avg 01 2008, 23:20 ]
Nazaj na vrh
peter_k
avg 04 2008, 18:58
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44

manuel je napisal ...

on definitivno ne LOL

edit: spravil bi mogoce folk v superliju pa ga dajmo v en clubbing pa da vidimo starega mačka kak bi skurjencem govoril o zlatemu prstanu in o teh forah


Bol se nebi mogel strinjat s to izjavo.Clap Čeprav moram po drugi strani pohvalit oba DJ-a(metoda in dadota). Oba dni smo tavali po ptuju ta vikend(ptujska noč) in povsod je blo resda polno, vendar ko so se koncerti na odprtem končali, je bilo daleč največ ljudi pred in v S. liju. Zunaj je metody žgal(kot ponavadi...Ouch) domačico(pa ne keksev), ki je zažgala(resnici na ljubo zarad nastopajočih ter "starejše" populacije), ampak priznam, fešto je nardil, notr pa je bla disko pop varjanta, tud polno vse.

Tak, zaj pa upam, da nem popluvan opet.


[ Urejeno avg 04 2008, 18:58 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<       

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay