Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Super Li - Ponovno
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
david_rufola
jun 04 2007, 20:36
Registriran član #4974
Pridružen: mar 24 2007, 17:50

Lokacija: Slovenia
Sporočila: 116

Ja nič burek, za tiste ki vemo kak je na stvari, suxaš kvalitetno.. pa izgleda da bojo še navadni smrtniki počasi začeli razmišljat LOLdavid_rufola2007-06-04 19:36:59

[ Urejeno jun 04 2007, 20:36 ]
Nazaj na vrh
tester
jun 04 2007, 21:52
Registriran član #5001
Pridružen: apr 02 2007, 20:13

Sporočila: 121


zmaj je napisal ...
queeni so mtv scena? Clown


Ok, tvojega komentarja nebom komentiral, sem jih PREmnogo opazil na tem forumu, dosti je provokativnih, bednih, nepotrebnih. Skratka, če smo že tako dlakocepski, na starem, originalnem mtvu si lahko videl (samo mi žal ne dobimo praviga mtvja že par let ne) starejše bande. Sem pač kolko tolko probal pokategorizirat (upam, da kolkertolk uspešno, glede na to, da sem bil samo parkrat tam-nazadnje to soboto) in moram rečt, da je bla muzika s mogoče izjemo dveh zadovoljiva, vredu torej(nebom pisal odlično ,zavoljo drugih osebkov tukaj).

In DA, vzel sem si čas ter prebral VSE poste tukaj in moram rečt, da je mogoče 10%(ok pa naj bo 20% če želite biti bolj realni) takih kot, khm... VI (ne, ne vikam vas), ki obiskujejo klube zarad t.i. kvalitete, bodisi to prostor, ljudi, postrežbe in nenazadnje DJev. Prišel sem okol pol dveh, odišel pa sem okol pol petih. Normalno, da nisem bil statičen, pač pa sem se pomikal po vsem diskaču. To, kar vi tu pišete zagotovo ne drži. Da nihče, prav nihče ne pride v diskač zarad muzke? Hah, smeh. Tistih 300 na plesišču, ko veselo migajo na kolko sem uspel videt praktično vse, bi zihr reklo drugač. Da folk nima kam za it? Dvomim. Tisti večer sem še bil na hitro v Evropi, Askari ter feluka. Povsod je dogajalo in blo kr polno(še najbolj feluka, ampak oni itak imajo nek svoj krog ljudi, t.i. "šminkerje"LOL). Hočem samo povedat, da če folk nebi imel nikam za it, kot vsak drug tukaj navaja, bi bli ostali lokali nenormalno nabiti, vsi kafiči, park, ...

Nevem no, v drugi temi, mislim, da se gre za diskač na hrvaškem, je en uporabnik lepo napisal, da bi se vsi samo šinfali(med drugim tudi v temi ko se gre o podiranju ginesovega rekorda), grajali, se skrivali za nicki v resnici pa je mogoče 1% dobrih, beri: KVALITETNIH DJEV tukaj!!!

Skratka, splošna ocena lija bi bla okol 4(če se vsi konci vikenda takole končajo res nevem, govorim na osnovi enga, po dolgem času ko sem ga obiskal seveda).


Zaj pa me naj en hitro opišite kot kmeta s sela z veliko farmo(kot se je že nekdo norčeval z nekoga) pa še enkrat več dokaže svojo neverjetno inteligenco.
tester2007-06-04 20:57:34

[ Urejeno jun 04 2007, 21:52 ]
Nazaj na vrh
Prezioso_
jun 04 2007, 23:56
Registriran član #4679
Pridružen: nov 27 2006, 00:07

Sporočila: 28

tester je napisal ...
Kaj pa je narobe s slo (žana, jan plastični, manca, kingstoni, nude, tabu, siddharta,...), cro (karma, magnetic, stavros, et, banfic,...), "mtv" (rhc peppers, marquess, gwen, queen,...) sceno?


Nič ni narobe s tem, ampak naj svoj razgled glede muzike malo razširi, ker bi bil že zadni cajt.še bolše pa če tisti winamp dol vgasneLOL


[ Urejeno jun 04 2007, 23:56 ]
Nazaj na vrh
tester
jun 05 2007, 23:41
Registriran član #5001
Pridružen: apr 02 2007, 20:13

Sporočila: 121
Kolko sem jaz uspel slišat je blo kr nekaj noviga. Stari pa morjo bit, kaj pa misliš, ni večje žurke s komadi kot so ne spavaj mala moja itdLOL

Še enkrat: po dolgem času sem znova bil v liju, tako, da nevem kako se ponavljajo kaj komadi. Mi pa zdrava pamet kaže, da se komadi načeloma po vseh klubih ponavljajo. Jaz npr redno zahajam tudi v klube kot feluka in v mb trust, samsara in moram povedat, da v feluki dji kaj so, niso tui ne neki bogve kaj. Sam nisem DJ, imam pa pretežno dober posluhBig%20smile in nisem edini, ki opaža več kot očitno ponavljanje komadov in menjavanja med le-temi (2 vikenda nazaj 26.5 menda, je samosim delal, brezveze skratka, če mu ni naj raje ne delaShocked).

S tem postom sem htel odgovorit na prejšnjiga, očitno precioso hodi dosti v lija, pa se mu zdi ponavljajoči se repertuar. Verjamte povsod je tak. Jaz lahko mirne za feluko trdim.


[ Urejeno jun 05 2007, 23:41 ]
Nazaj na vrh
London-Pub
jun 05 2007, 23:53
Registriran član #4831
Pridružen: jan 22 2007, 18:17

Sporočila: 113
tester ti nimaš pet čistih v glavi ali kaj je stabo narobe?
 
tema je o liju, in o njem je blo že tlko napisano...in kot vijiš še vedno vse isto...
 
pol pa naprej klko jaz vem Samo že lep čas ne dela v feluki in pol še tako vun vržeš iz te tvoje prazne glave:
 
Sam nisem DJ, imam pa pretežno dober posluhBig%20smile in nisem edini, ki opaža več kot očitno ponavljanje komadov in menjavanja med le-temi (2 vikenda nazaj 26.5 menda, je samosim delal, brezveze skratka, če mu ni naj raje ne delaShocked).
 
Če bi majski napovednik za feluku pogledal bi vedel kdo je delal, ne pa v tri dni napamet bluziš!
 
Nevem ljudje kaj je zvami zadne čase? Če ma kdo kaki problem je najbolje da se obrne na ljudi, ki lahko pomagajo ne pa vse kaj vam v vaših zelnikih zrase takoj na forum vržete!
 
LP
 

 
 
 


[ Urejeno jun 05 2007, 23:53 ]
Nazaj na vrh
tester
jun 06 2007, 00:04
Registriran član #5001
Pridružen: apr 02 2007, 20:13

Sporočila: 121

Nebom tako nesramen, brezglaven, napadalen kot ti, ampak ti bom probal samo s tem linkom odgovorit na slednje:

London-Pub je napisal ...
tester ti nimaš pet čistih v glavi ali kaj je stabo narobe?pol pa naprej klko jaz vem Samo že lep čas ne dela v feluki in pol še tako vun vržeš iz te tvoje prazne glave:
 

http://www.felukabar.si/galerija.php?slika=7324
http://www.felukabar.si/galerija.php?slika=7386

London-Pub je napisal ...
Če bi majski napovednik za feluku pogledal bi vedel kdo je delal, ne pa v tri dni napamet bluziš!

Majskiga programa res več ni videt nikjer, mogoče ni bil napisan ampak delal je!!! Mogoče "samo" tisto uro, dve ko sem jaz bil tam, ampak dovolj, da sem slišal kak je delal(sem že prej opisal in pri tem ostajam). Star oz "mlad" sem 25. V night life hodim "že" od 17(malo pozno bo kdo rekel ampak takrat so bli drugi cajti kot danesLOL) in VERJAMI, imam posluh za t.i. prehode, izbor. Še 1x,  liju sem malo bil, kolko sem bil je blo vse OK.


No vidiš kako lepo sem napisal. Opažam, da spadaš v tistih 99% vseh formurašev whole over the world, ki so... že ostali napisali kakšni. Čestitam tiClap



Edit: OMG ta slovenska faušija za vsakim vogalom. Sramujem se vas.

tester2007-06-05 23:10:05

[ Urejeno jun 06 2007, 00:04 ]
Nazaj na vrh
London-Pub
jun 06 2007, 00:21
Registriran član #4831
Pridružen: jan 22 2007, 18:17

Sporočila: 113

Tester ti že veš! Ne, da se mi na tvoje besede oz. besedilo, še replike dajati. LOL

LP

[ Urejeno jun 06 2007, 00:21 ]
Nazaj na vrh
tester
jun 06 2007, 00:29
Registriran član #5001
Pridružen: apr 02 2007, 20:13

Sporočila: 121
Saj prav, da ne. Malo se zamisli raje kake gobezdaš brez da bi razmislil najprej.

Aja pa še tole, kar se tiče djev v liju: aleksisa definitivno poznaš. Če malo pobrskam po tej moji "prazni" glavi kot si mi rekel, potem pridem do ugotovitve, da on dela oz je delal, da nebom ponovil po tvojem mnenju iste napake kot pr samosimu, tudi v londonu. OoOoOoO???SleepyShocked Torej je on isto zanič kot burek in dado. Bravo svaka ti čast, lepo mnenje imaš o svojem koleguWink

In sedaj pričakujem odgovor, češ aleks je edini ko "VE" tam sukat. Mhm...

Lp.


[ Urejeno jun 06 2007, 00:29 ]
Nazaj na vrh
London-Pub
jun 06 2007, 00:38
Registriran član #4831
Pridružen: jan 22 2007, 18:17

Sporočila: 113
Tester, da ti bo nekaj jasno, ta nik uporablaj več ljudi iz naše ekipe (london team) na tem forumu in med drugim tudi alexsis (jaz). Ni me sram kdo sem in se tudi ne skrivam za nobenim nikom! 

[ Urejeno jun 06 2007, 00:38 ]
Nazaj na vrh
Prezioso_
jun 06 2007, 13:42
Registriran član #4679
Pridružen: nov 27 2006, 00:07

Sporočila: 28
1. Nisem v Liju ne vem kolkokrat, ampak še takrat ko pridem (1x na mesec je že dost) čujem isto zaporedje songov naprimer Love generation pol pa Push The Button in da še to ni dost vedno popolnoma na sekundo enaki prehod.
Jaz bi temu reko namixano pa spečeno na cdji pa ajmo pali not zakaj bi se mantro.In takih primerov je dokaj dosti. Lp


[ Urejeno jun 06 2007, 13:42 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay