Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Radio MRDJ :: In-The-Mix
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Dj D'Cover In The Mix #86 (15.5.2012)
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
David
maj 13 2012, 23:38
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 548
HOUSE  BOXX  MIX by DJ D'COVER
1. LUIS MENDEZ  - LOGOTECH
2. AITOR GALAN - BLADE(REMIX)
3. OVIDI ADLERT - WILSON 54
4. ROGER GAEZ - GET FUNKY
5. SARP YILMAZ - OVER YOU
6. NICK OLIVETTI - LOCONGAS
7. TXESS - SEMA CHOTARDE
8. ANDREWBOY - CANT STOP
9. RAFFAELLE RIZZI - VIKTOR IS MY FRIEND
10.JULIO LEAL - FRESKITO
11.DANIEL LEBLACK - SQUIK KNUCKLE
12.XIMO FELIP - MUSIC SHOW
13.PETE TONG - GET IT
14.CARLOS DOMINIGUEZ - HUMAN FORM
15.ISMAEL RIVAS - IS DEEPER
DJ DEJAN aka DJ DCOVER od leta 1988 pa do danes , resident CLUBOV :
Simphony 4 leta , Villa Monde 10 let , delal tudi v Velenju , Celju , Murska S, Ljutomer , trenutno FREE RESIDENT , nastopi na različnih EVENTIH po Sloveniji ...
Glasbena orijentacija zadnjih 8 let House ( tech house - progressiv house ) skratka house ki je nekaj stopničk nad komercijalo ...
Hobi zbiranje in nakup originalnih singlov in albumov , privatna kolekcija se šteje v tisoče izvodov . Glasbena kolekcija zajema vse pomembnejše hite od 80' 90' in do današnjih dni .
Ne maram komercijale in če ni  nujno jo tudi NE VRTIM , sodelujem dobro z vodjo skupine VIP DJ'S iz G. Radgone . Produklcija ta trenutek ni v ospredju , bolj polagam pozornost na dober mix kot na produkcijo , mogoče nekega dne . Imam rad tudi schranz techno , trance in techno glasbo .
Trenutno še vedno nastopam tam kje me povabijo . Prihajata dva  nova mixa APRIL & MAJ 2011.
Moj dj ski moto Daj mi tvoj mix in povem ti kakšen dj si .
RADIO SHOW - Resident Radio Dj Radia Ptuj , Oddaja RITMO MUZIKA z 8.
janurjem 2011 bo oddaja na sporedu vsako SOBOTO OB 20 URI in bo trajala dobre dve uri . Radiski voditelj že dobrih 8 let , končal tudi moderatorski tečaj za radiskega voditelja leta 1995.
Dj ski idol samo SVEN VATH in nihče drug ...Človek ima več u glavi kot kateri koli računalnik , njegovi seti so simbioza dj skega znanja , izkušenj in virtuoznost ki ga premorejo le redki dji , sodbni dj ski pripomočki so za njega otroške igrače...
Lep dan !Mix pove več kot 1000 besed! :D
mrdj in the mix

Najrealnejše Dj-ske zgodbe v programu Radia Mister Deejay vam serviramo vsak torek ob 20:00 v oddaji Mister Deejay In The Mix (reprize v četrek ob 11:00 in nedeljo ob 14:00)

Tokrat za vas miksa DJ D'COVER iz Maribora!

O sebi pravi:
DJ DEJAN aka DJ DCOVER od leta 1988 pa do danes , resident CLUBOV :Simphony 4 leta , Villa Monde 10 let , delal tudi v Velenju , Celju , Murski Soboti, Ljutomeru , trenutno FREE RESIDENT , nastopam na različnih EVENTIH po Sloveniji ...

Glasbena orientacija: Zadnjih 8 let House ( tech house - progressiv house ) skratka house, ki je nekaj stopničk nad komercijalo...
Hobi: zbiranje in nakup originalnih singlov in albumov , privatna kolekcija se šteje v tisoče izvodov. Glasbena kolekcija zajema vse pomembnejše hite od 80' 90' in do današnjih dni.
Ne maram komerciale in če ni nujno, je tudi NE VRTIM!  Imam rad tudi schranz techno, trance in techno glasbo.

Moj dj ski moto: "Daj mi tvoj mix in povem ti kakšen dj si."

RADIO SHOW - Sem resident Dj Radia Ptuj kjer pripravljam in vodim oddajo RITMO MUZIKA. Radijski voditelj sem že dobrih 8 let , leta 1995 sem končal tudi moderatorski tečaj.
Vsi fani pozor! Oddaja bo z 8.januarjem 2011 na sporedu vsako SOBOTO OB 20:00 in bo trajala dobre dve uri.

Dj ski idol: Samo SVEN VATH in nihče drug ...Človek ima več v glavi kot kateri koli računalnik , njegovi seti so simbioza dj-skega znanja , izkušenj in virtuoznost, ki jih premorejo le redki dji. Sodbni dj-ski pripomočki so zanj otroške igrače...

Načrti za prihodnost:
Sodelujem dobro z vodjo skupine VIP DJ'S iz G. Radgone. Produkcija ta trenutek ni v ospredju, bolj polagam pozornost na dober mix, mogoče nekega dne... :)
Trenutno še vedno nastopam tam kamor me povabijo.

Ne zamudite, v torek ob 20:00 Dj D'Cover predstavlja novo Djsko Zgodbo poimenovano Disco - Summer Mix by DJ D'COVER v oddaji Mister Deejay In-The-Mix... :D


[ Urejeno maj 13 2012, 23:40 ]
Nazaj na vrh
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay