Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Radio MRDJ :: In-The-Mix
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Dj Teyo In The Mix #66 (27.12.2011)
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
David
dec 27 2011, 16:07
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 548
DJ Teyo in the mix

Mix pove več kot 1000 besed! :D

Najrealnejše Dj-ske zgodbe v programu Radia Mister Deejay vam serviramo vsak torek ob 20:00 v oddaji Mister Deejay In The Mix

Tokrat za vas miksa DJ TEYO iz Ptuja!

Kdo je Dj Teyo?

Ime mi je Tadej, prihajam iz Ptuja, z glasbo se ukvarjam že od leta 1999, 5 let sem deloval kot DJ na prireditvah ŠKL v Mariboru (Šolska Košarkarska Liga) med leti 2001-2005 sem deloval kot moderator in DJ na šolskem Radiu (Srednješolski Radio), ker je v Sloveniji zelo slabo razvita Hands Up in Hardstyle scena z katero se ukvarjam, še nisem dobil priložnosti za rezidenco, nastopam pa zelo pogosto na Privat študenskih žurih, rojstnih dnevih, športnih prireditvah,... 

Ko je ekipa Dee Jay Time leta 2008 prenehala z izdajo kompilacije Dee Jay Time - Power Mix, sem se takrat odločil, da bom tradicijo nadaljeval sam, in to čisto promocijsko in sicer od leta 2008 sem začel izdelovati svojo Promo kompilacijo DJ Teyo - Hit Mix, in se je do zdaj zbirka napolnila do DJ Teyo - Hit Mix -23- Trenutno je v pripravi DJ Teyo - Hit Mix -24- (Christmas Edition 2011), vse kompilacije in Promo mixe, pa redno objavljam na Mister DJ Online pod rubriko (Moj DJ set) Moje mixe pa lahko večkrat slišite na Radio Prlek v oddaji Saturday Warm Up. 

Dj Teyo z Prezioso & Marvin
 
Glede glasbe, ki jo rolam pa je vsa elektronika (House, Tech House, Techno, Hands Up, Hardstyle, Trance, Dance Back in Time,..) V začetku Oktobra 2011 pa je nastala še ena nova naveza BlackShifterz, ki jo sestavljava DJ Teyo in Myth DJ, pod tem imenom se ukvarjava izključno z Hardstyle glasbo. Kompilacije si prav tako, lahko downloadate pod rubrika (Moj DJ Set). 

Imam pa tudi svojo stran na soundcloud: http://soundcloud.com/dj-teyo-1 tu najdete moje najnovejše Mixe za Download (Free) Z produkcijo sem se srečal že leta 2009, od takrat, sem naredil tudi nekaj Bootleg-ov in Mash Up-ov, ki sem jih predstavil v dosedanjih kompilacijah. Moj moto: "Music Is My Life"
Danes ob 20:00 na radiu Mister Deejay v oddaji In-The-Mix DJ Teyo predstavlja novo Hands Up poslastico poimenovano Dj Teyo - Welcome To The Club... Ne zamudite! :) 
Reprize v četrtek ob 11:00 in v nedeljo ob 14:00..
Nazaj na vrh
DJTeyo
dec 28 2011, 09:15
Registriran član #6659
Pridružen: jun 01 2010, 14:10

Sporočila: 58
 
 
 
 
Uživajte ob poslušanju!
 
Srečno 2012!
 
DJ Teyo
Nazaj na vrh
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay