Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Super LI v MS
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
junior
nov 01 2008, 14:55
Registriran član #2065
Pridružen: apr 05 2005, 22:27

Lokacija: Switzerland
Sporočila: 49

Ja no da se še jaz dotaknem te debate o Dj-ih, nevem zakaj je tolko važno kdo bo vrtel, saj je vseeno ko se pije mi je pa čisto vseeno kdo se igra za mešalno mizo, kajti dandanes so DJ-i samo še bleda senca djov pride v lokal z dvema prenosnikoma, še slušalk nimam, mikser ima glih tolko da se lahko na sistem priklopi, na prenosniku pa virtul dj pa se vse samo od sebe naredi samo skladbe dodajaš pa je vse avtomatsko,.... Tak da vsi ti DJ-i ki jih omenjate imajo vsi vserjetno tak način, mislim da se s tem izgublja pomen djstva, le redki lokali in pa še bolj redki dj-i pa uporabljajo gramofone, kajti za mene je dober dj tisti kizna miksat na vse načine, kar se pa dobrih Dj-ov tiče mislim da v Sloveniji ni odličnih DJ-ov razen dobrih, vendar del tistih dobrih DJ-ov raje grejo v tujino kajti tam dobijo tudi občutno večje plačilo in tudi zahtevnost ljudi ni takšna kot v prelesni sloveniji, v tujini ni glasbenih želja in tam se lahko DJ popolnoma posveti svojemu setu ki ga namerava odvrteti, ne pa kot pri nas, ko vsako minuto nekdo gnjavi daj eno daj drugo,daj tretjo,...  Zato ker se pri nas ne spoštuje tistega kar DJ naredi. Saj se tudi ne more spoštovat ko pa večina ddjov opravlja delo glih toliko da da je tam da se ne bo slučajno z stola prevrnil,...

Upam da nisem nenamerno koga užalil, se mu iskreno opravičujem.
 
Kar se pa Super Li-ja v MS tiče sem šel pogledat in ne zdi se mi nevem kaj posebnega kot prej omenjeno da je vse najboljše pa naj bo potem tako če je vse najboljšeConfused


[ Urejeno nov 01 2008, 14:55 ]
Nazaj na vrh
DJ.Erro
nov 01 2008, 15:00
Registriran član #5926
Pridružen: sep 23 2008, 17:36

Lokacija: CE Šentjur
Sporočila: 40


junior je napisal ...

Ja no da se še jaz dotaknem te debate o Dj-ih, nevem zakaj je tolko važno kdo bo vrtel, saj je vseeno ko se pije mi je pa čisto vseeno kdo se igra za mešalno mizo, kajti dandanes so DJ-i samo še bleda senca djov pride v lokal z dvema prenosnikoma, še slušalk nimam, mikser ima glih tolko da se lahko na sistem priklopi, na prenosniku pa virtul dj pa se vse samo od sebe naredi samo skladbe dodajaš pa je vse avtomatsko,.... Tak da vsi ti DJ-i ki jih omenjate imajo vsi vserjetno tak način, mislim da se s tem izgublja pomen djstva, le redki lokali in pa še bolj redki dj-i pa uporabljajo gramofone, kajti za mene je dober dj tisti kizna miksat na vse načine, kar se pa dobrih Dj-ov tiče mislim da v Sloveniji ni odličnih DJ-ov razen dobrih, vendar del tistih dobrih DJ-ov raje grejo v tujino kajti tam dobijo tudi občutno večje plačilo in tudi zahtevnost ljudi ni takšna kot v prelesni sloveniji, v tujini ni glasbenih želja in tam se lahko DJ popolnoma posveti svojemu setu ki ga namerava odvrteti, ne pa kot pri nas, ko vsako minuto nekdo gnjavi daj eno daj drugo,daj tretjo,...  Zato ker se pri nas ne spoštuje tistega kar DJ naredi. Saj se tudi ne more spoštovat ko pa večina ddjov opravlja delo glih toliko da da je tam da se ne bo slučajno z stola prevrnil,...





ClapClapClapDJ.Erro2008-11-01 15:01:15

[ Urejeno nov 01 2008, 15:00 ]
Nazaj na vrh
DJ Lunco
nov 01 2008, 15:52
Registriran član #4599
Pridružen: okt 31 2006, 14:32

Sporočila: 255



junior je napisal ...
 
Kar se pa Super Li-ja v MS tiče sem šel pogledat in ne zdi se mi nevem kaj posebnega kot prej omenjeno da je vse najboljše pa naj bo potem tako če je vse najboljšeConfused


Zgornji floor si nisi nič ogledal? Embarrassed


ps. Drugače pa se kar strinjam s tabo.. na žalost je povečini tako, da ni več pomembno, kaj pa kako vrtiš, samo še veze in pluvanje po drugih. So pa seveda še redke izjeme, ki se trudi(m)o.WinkDJ Lunco2008-11-01 16:17:34

[ Urejeno nov 01 2008, 15:52 ]
Nazaj na vrh
DJ from earth
nov 01 2008, 18:29
Registriran član #5888
Pridružen: avg 23 2008, 23:53

Sporočila: 140
Žal je tako, da si danes lahko vsak z neta na črno potegne Virtual DJ in potem misli, da je boga za jajca prijel...

[ Urejeno nov 01 2008, 18:29 ]
Nazaj na vrh
M4LiCk4
nov 01 2008, 18:29
Registriran član #5981
Pridružen: okt 28 2008, 22:06

Sporočila: 9
V bistvu se kaj dosti niti ni spremenilo... spodnji floor je drugače fajn za videti (prostor je tudi zadosti velik), fajn je,da je zgoraj ostala ena soba za biljard, pa da maš wc.je skoraj na vsakem vogalu Thumbs%20Up Prizaneslo se je tudi kadilcem s sobo namenjemo prav tem...

[ Urejeno nov 01 2008, 18:29 ]
Nazaj na vrh
HardHolic
nov 02 2008, 20:06
Registriran član #5591
Pridružen: feb 13 2008, 12:55

Lokacija: MS Ljutomer
Sporočila: 79
junior je napisal ...

Ja no da se še jaz dotaknem te debate o Dj-ih, nevem zakaj je tolko važno kdo bo vrtel, saj je vseeno ko se pije mi je pa čisto vseeno kdo se igra za mešalno mizo, kajti dandanes so DJ-i samo še bleda senca djov pride v lokal z dvema prenosnikoma, še slušalk nimam, mikser ima glih tolko da se lahko na sistem priklopi, na prenosniku pa virtul dj pa se vse samo od sebe naredi samo skladbe dodajaš pa je vse avtomatsko,.... Tak da vsi ti DJ-i ki jih omenjate imajo vsi vserjetno tak način, mislim da se s tem izgublja pomen djstva, le redki lokali in pa še bolj redki dj-i pa uporabljajo gramofone, kajti za mene je dober dj tisti kizna miksat na vse načine, kar se pa dobrih Dj-ov tiče mislim da v Sloveniji ni odličnih DJ-ov razen dobrih, vendar del tistih dobrih DJ-ov raje grejo v tujino kajti tam dobijo tudi občutno večje plačilo in tudi zahtevnost ljudi ni takšna kot v prelesni slovenijiLOL, v tujini ni glasbenih želja in tam se lahko DJ popolnoma posveti svojemu setu ki ga namerava odvrteti, ne pa kot pri nas, ko vsako minuto nekdo gnjavi daj eno daj drugo,daj tretjo,...  Zato ker se pri nas ne spoštuje tistega kar DJ naredi. Saj se tudi ne more spoštovat ko pa večina ddjov opravlja delo glih toliko da da je tam da se ne bo slučajno z stola prevrnil,...

Upam da nisem nenamerno koga užalil, se mu iskreno opravičujem.
 
Kar se pa Super Li-ja v MS tiče sem šel pogledat in ne zdi se mi nevem kaj posebnega kot prej omenjeno da je vse najboljše pa naj bo potem tako če je vse najboljšeConfused

 
to bi se moralo na vrata vsake diskoteke nabit!!!!!ClapClap
 
Dobro da obstaja Excalibur v Hartbergu. Bi marsikomu priporočil ogled diskoteke!ClapStar
HardHolic2008-11-02 20:07:38

[ Urejeno nov 02 2008, 20:06 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
peter_k
nov 02 2008, 20:16
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44

HardHolic je napisal ...
junior je napisal ...

Ja no da se še jaz dotaknem te debate o Dj-ih, nevem zakaj je tolko važno kdo bo vrtel, saj je vseeno ko se pije mi je pa čisto vseeno kdo se igra za mešalno mizo, kajti dandanes so DJ-i samo še bleda senca djov pride v lokal z dvema prenosnikoma, še slušalk nimam, mikser ima glih tolko da se lahko na sistem priklopi, na prenosniku pa virtul dj pa se vse samo od sebe naredi samo skladbe dodajaš pa je vse avtomatsko,.... Tak da vsi ti DJ-i ki jih omenjate imajo vsi vserjetno tak način, mislim da se s tem izgublja pomen djstva, le redki lokali in pa še bolj redki dj-i pa uporabljajo gramofone, kajti za mene je dober dj tisti kizna miksat na vse načine, kar se pa dobrih Dj-ov tiče mislim da v Sloveniji ni odličnih DJ-ov razen dobrih, vendar del tistih dobrih DJ-ov raje grejo v tujino kajti tam dobijo tudi občutno večje plačilo in tudi zahtevnost ljudi ni takšna kot v prelesni slovenijiLOL, v tujini ni glasbenih želja in tam se lahko DJ popolnoma posveti svojemu setu ki ga namerava odvrteti, ne pa kot pri nas, ko vsako minuto nekdo gnjavi daj eno daj drugo,daj tretjo,...  Zato ker se pri nas ne spoštuje tistega kar DJ naredi. Saj se tudi ne more spoštovat ko pa večina ddjov opravlja delo glih toliko da da je tam da se ne bo slučajno z stola prevrnil,...

Upam da nisem nenamerno koga užalil, se mu iskreno opravičujem.
 
Kar se pa Super Li-ja v MS tiče sem šel pogledat in ne zdi se mi nevem kaj posebnega kot prej omenjeno da je vse najboljše pa naj bo potem tako če je vse najboljšeConfused

 
to bi se moralo na vrata vsake diskoteke nabit!!!!!ClapClap
 
Dobro da obstaja Excalibur v Hartbergu. Bi marsikomu priporočil ogled diskoteke!ClapStar


Pa nevem zakaj tolk primerjate slo s tujino??? Preselte se drugam ce vam gre slo scena tolko v nos. Adijo ne... NIKOL ne bo pr nas tako kot je drugje. Sam vem, da je vsepovsod boljse, ni hrvatije kot le v slo. Sem bil v angliji, avstrija npr se lahko skrije!


[ Urejeno nov 02 2008, 20:16 ]
Nazaj na vrh
HardHolic
nov 02 2008, 20:23
Registriran član #5591
Pridružen: feb 13 2008, 12:55

Lokacija: MS Ljutomer
Sporočila: 79
jaz pa na nizozemskem,...se lahko anglija potopiWink
 
 
sam res bv primerjat. bo kaj boTongue


[ Urejeno nov 02 2008, 20:23 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
dynn
nov 18 2008, 23:59
Registriran član #5988
Pridružen: nov 02 2008, 13:13

Lokacija: MS G.Radgona
Sporočila: 37
Lahko bi gostili nekaj tujih Dj-jev,npr.The Hitman,Special D, Rob Mayth,Topmodels in še bi lahko našteval ,mislim da bi še bil boljši odziv.

[ Urejeno nov 18 2008, 23:59 ]
Nazaj na vrh
manuel
nov 19 2008, 01:47
Registriran član #4085
Pridružen: maj 05 2006, 01:03

Sporočila: 281
se zavedas kaj pišes?o kakih djih ti govoris?o takih ko je scena razpadla!
pripeljite guetto,sinclaira to folk pozna, ne pa neki hitman pa neke modele z topom


[ Urejeno nov 19 2008, 01:47 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay