Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Diskoteka Byblos, Poreč, Hrvaška
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
Addtoss
jul 29 2007, 17:24
Registriran član #4492
Pridružen: sep 13 2006, 15:31

Sporočila: 90
Hudo hudo fancy in tud cene temu primerne! Place je res dober, mogoče edino glavno plesišče malo premajhno :P


[ Urejeno jul 29 2007, 17:24 ]
Nazaj na vrh
MrPauly
avg 05 2007, 14:45
Registriran član #42
Pridružen: jul 16 2003, 22:08

Lokacija: Žalec
Sporočila: 1711


Evo tudi mene iz poreča... po dveh fantastičnih eventih v Byblotu morem rečt sam OMG!!! Klub ima tako velike pluse kot tudi ogromne minuse...
Bli smo na eventu v sredo (D&G, (pozabil ime), Sharam) in kot je ponavadi prvič smo diskoteko obrnili okrog po dolgem in počez... za moje pojme dosti dosti premalo sedišč za normalne smrtnike, defniitivno zelo zelo premali oz. premalo število wcjev (ne razumem kako lahko klub s takšno kvadraturo dobi obratovalno dovoljenje ko so ogromne čakalne dobe za wc in da ne govorimo o nestičoči...) poleg tega pa še na moškem wcju cel kup tečnih žensk ki so delale samo gužvo, plesišče je definitivno premalo ob takšnih eventih (pa še ogromno stekla in podobne svinjarije po tleh torej odnos obiskovalcev porazen), zadrogiranost folka množična... vsake par min te drug človek okoli plesišča vpraša če maš stuff!?
No drugače pa notranjost fenomenalna, skratka vredno vstopnine ogleda in fešte. Sound na plesišču brutalen, v določenih trenutnih mislim da meje visokih in srednih tonov veliko presegajo meje zdrave pameti in za moje pojme malce premalo bassa, drugače pa gasssaaaa (550kw? ja itak). Light nič posebnega, pričakoval sem kaj več glede na vse govorice in hvalo. Cene so kakršnekoli pač so, če se želiš napit niso žepu prijazne, drugače se da sfurat. Na sredinem eventu je bilo res divje, mogoče zaradi prvega obiska, izbor trd ko strela in za moje pojme nič tako posebnega, nihče ni navdušil niti razočaral. V petek (D&G, D.Morales) pa je bila še dosti dosti večja gužva, na plesišču niti stati nisi mogel, kaj da bi še plesal, ubistvu nisi mogel do sredine plesišča razen če si tank. Čakalna doba na vhodu je bla ob 1 zjutraj več kot uro in pol(info. s strani obiskovalke ki je čakala tako dolgo). Morales kot morales o njegovi tehniki in obnašanju rajši nebi, kar se tiče izbora pa je bil super, skoraj ni da ni. Seveda pa brez fantastičnega jutranjega vzhajanja sonca ni šlo in ob 7 00 ko smo ratali pobegnit še ni blo ne duha ne sluha da bi končali z eventom.

In še ena kritika za moje pojme res ogromen minus. Že v ponedeljek smo želeli iti pogledat in sčekirat zadevo. Pridemo gor ob cca 23 žive duše nikjer light je rahlo migal okolica prazna kot da smo na pokopališču. Ok nevem kako je z obveščanjem ampak mi nismo čekirali ne neta ne radia ne nič in nismo vedeli zakaj je stvar zaprta. Vse lokalce ki smo jih čez dan srečevali (kelnarji, folk na plaži itd) smo povprašali kje je zadeva, kako je in če laufa, dobili sicer ogromno (različnih?!?) informacij od teh nobene da diskoteka naj nebi obratovala. Pač smo zabluzli v neki xyz diskoteki pa nima veze, smo preživeli in lokalni dj je reko: Byblos sux, js sem se pa samo nasmejal. Naslednji dan pa zvemo oz. nam je bilo rečeno da zaradi slabega vremena(pač popoldne malo deževalo, ampak vse sprejemljivo) pač zadeva ni laufala... blesavo se mi zdi da ni bilo nikjer možno dobit inf. kako je stanje, sedaj ni panike ko imamo info line itd. Amapak da ne more biti obvestila vsaj pred diskoteko da so eventi odpovedani je pa žalostno. In nismo bili edini cca 50 ljudi je zunaj čakalo in se čudilo zakaj se ne dogaja nič in to ob cca 23 uri ko bi se naj zadeva odprla, si ne predstavljam koliko ljudi je čakalo še kasneje.
Overall definitivno lokacija vredna nekajkratnega obiska če si kje blizu na morju ali pa kar tako če je naštiman konk reten event je fešta zagarantirana tudi če nisi zadet ko mina, vsekakor pa v drugih primerih priporočam da se pozanimate če zadeva sploh laufa. Prostor razen premalo sedišč in wcjev fenomenaln tudi okolica dobro porihtana. Zame za nekaj časa dosti Byblosa...


MrPauly2007-08-05 13:51:08

[ Urejeno avg 05 2007, 14:45 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Dj Schrauf
avg 05 2007, 15:22
Registriran član #5189
Pridružen: jul 05 2007, 00:15

Sporočila: 229
Tudi zameApprove 
Onadva D&G kekeca pa bi se lahko zmenla kaj bo kdo vrtel, ne pa da ko en konča, drugi za njim ponovi kr lepo število istih komadovWacko
Pa na bundo ne pozabit ko greš not, ker je zjutraj kar fajn chilly


[ Urejeno avg 05 2007, 15:22 ]
Nazaj na vrh
mani
jun 27 2008, 16:17
Registriran član #5318
Pridružen: sep 17 2007, 10:13

Lokacija: CE Laško
Sporočila: 37
A mogoče kdo ve naslov komada, ki se vrti v ozadju na spletni strani od byblosa?
http://www.byblos.hr/

Hvala, lp


[ Urejeno jun 27 2008, 16:17 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
dj.metody
jul 14 2008, 03:40
Registriran član #5643
Pridružen: mar 06 2008, 23:00

Sporočila: 40



BYBLOS .. POREČ .. (4500-5000 obiskovalcev) !!!

Tudi mene je "firbec"..pa sem se zapeljal do Poreča. BYBLOS..priznam, bil sem fasciniran !! Čisti TREND..minimalističen stil z nekaj bleščečimi detajli.
Organizacija, osebje..zelo profesionalno.

Cene zmerne (vstopnina v četrtek 50, heineken 25 kun .. 7-3.5 €).

Ozvočenje in light - VRHUNSKO - Community (USA) 500 kw!!! - 40 movinheadov ... (odličen light dj Borna Beakovič )

Dj & Producer Allan Davis, tisti večer v dj kabini (OLTAR !!, TAKE BI MORALI POSTAVLJSTI V VSEH LOKALIH), se na žalost ni izkazal..pravzaprav se ni imel komu..nas je bilo premalo !

Prepričan sem , da vodstvu nebo uspelo poslovati pozitivno več kot dva dni v tednu (kljub temu, da je Poreč nabit). Prostor je enostavno prevelik in primeren samo za velike evente. Nemorejo ga prilagajati   (povečati ali manjšati).
Polno (2000 in več) bo samo ob najmočnejših eventih,  Italija je malo predaleč za dnevne goste.

Majhna tabla, ob regionalni cesti,  ki jo komaj (prepozno) opaziš, naj bi goste usmerjala k največji evropski diskoteki (4500-5000 oseb)??????

Za tako velik projekt bi bila potrebna "lokalna baza gostov" (v Istri je te kulture premalo), podpora vsaj ene lokalne radijske postaje, ki bi z izključno trendovsko glasbo "vzgajala" ciljno publiko (ne samo eno uro tedensko) ..že čez dan bi morali z TREND glasbo, potencialne goste ogrevati v lokalih na plažah in delati reklamo za večer ..

Kaj mislite vi ???

Kakor koli..club je res prekrasen, program o katerem je bilo že pisano na forumu,  pester.. želim, da jim uspe !!



Naredil sem nekaj posnetkov, ki si jih lahko pogledate na:


http://metody.shrani.si/?BYBLOS+-+PORE%C4%8C





dj.metody2008-07-15 08:27:22

[ Urejeno jul 14 2008, 03:40 ]
Nazaj na vrh
winny32
jul 14 2008, 17:49
Registriran član #4491
Pridružen: sep 12 2006, 16:38

Sporočila: 105

Lani sem bil parkrat notri, ob nekih manjših evetih in moram reči da je res kul zadevica, glede na to da so največji bi lahko imeli še kaj bolj pester program, drugače pa ob priliki se gre še kej pogledat. Flor se mi zdi mal majhen, ker izven flora pa se muzike itak ne sliši in noben ne pleše, jebiga je pač tak dizajn. Je pa res da je precej poceni (vstopnina in pijača) in da se zagotovo splača če ne drugega it vsaj pogledat.

lp



[ Urejeno jul 14 2008, 17:49 ]
Nazaj na vrh
To.Night!
jul 14 2008, 23:23
Registriran član #5149
Pridružen: jun 15 2007, 00:17

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 31
Dj Schrauf je napisal ...
 
Onadva D&G kekeca pa bi se lahko zmenla kaj bo kdo vrtel, ne pa da ko en konča, drugi za njim ponovi kr lepo število istih komadovWacko
Pa na bundo ne pozabit ko greš not, ker je zjutraj kar fajn chilly

 
LOL kekec.. D&G je en solo dj.
Damir je njegovo pravo ime. sicer deluje pod umetniškim imenom Eric Destler
 
mani je napisal ...
A mogoče kdo ve naslov komada, ki se vrti v ozadju na spletni strani od byblosa?
http://www.byblos.hr/
 
ne vem sicer če misliš letošnjo stran ali lansko (lanski komad vem da je bil JCA - RUNAWAY). več info o komadih boš dobil tu: http://www.myspace.com/dandgmusic
 
 
sicer pa......
DALEČ NAJBOLJŠI IN SPLOH TOP WEB PAGE EVER
 


[ Urejeno jul 14 2008, 23:23 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
dj.metody
jul 15 2008, 09:35
Registriran član #5643
Pridružen: mar 06 2008, 23:00

Sporočila: 40

mani je napisal ...
A mogoče kdo ve naslov komada, ki se vrti v ozadju na spletni strani od byblosa?
http://www.byblos.hr/

Hvala, lp


Mani..štiklc za katerega sprašuješ je, :
Dj Gomi FT. Yasmeen - Glad I Found You (S. Wozniak remix)
(če ne najdeš javi..ti ga pošljem)  Smile



[ Urejeno jul 15 2008, 09:35 ]
Nazaj na vrh
dj.metody
jul 15 2008, 11:00
Registriran član #5643
Pridružen: mar 06 2008, 23:00

Sporočila: 40




Dj Schrauf je napisal ...
Tudi zameApprove 
Onadva D&G kekeca pa bi se lahko zmenla kaj bo kdo vrtel, ne pa da ko en konèa, drugi za njim ponovi kr lepo število istih komadovWacko
Pa na bundo ne pozabit ko greš not, ker je zjutraj kar fajn chilly


Sem malo listal komentarje in glej s5 schrauf-i! Bravo stari .. obvladaš..(kaj stereo vidiš, al kaj - obdrži kak komentar zase, saj se ne rabiš takoj zblamirat .. počasi....Wacko !!

dj.metody2008-07-15 10:08:40

[ Urejeno jul 15 2008, 11:00 ]
Nazaj na vrh
winny32
jul 16 2008, 17:16
Registriran član #4491
Pridružen: sep 12 2006, 16:38

Sporočila: 105
Site je pa res Thumbs%20Up. In res škoda ker nimajo kaj bolj pametnega programa (vsaj za moj okus neCry) ker drugače bi bil dole kar celo poletjeBig%20smile

[ Urejeno jul 16 2008, 17:16 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay