Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Radio MRDJ :: In-The-Mix
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
LaGo Deejay In The Mix #49 (30.8.2011)
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
David
avg 30 2011, 12:18
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 549
LaGo DJ

Najrealnejše Dj-ske zgodbe v programu Radia Mister Deejay vam serviramo vsak torek ob 20:00 v oddaji Mister Deejay In The Mix (reprize v četrek ob 11:00 in nedeljo ob 14:00)

Tokrat za vas miksa LaGo Deejay iz Ljubljane!



Kdo je LaGo Deejay?

Pozdravljeni. Sem Goran Lang znan tudi pod imenom LaGo deejay. Star sem 21 let, živim v Ljubljani, prihajam pa iz Murske Sobote. Z glasbo se ukvarjam že od svojega 7 leta, z dj-janjem pa resno  od svojega 16 leta. Zadnji dve leti zaradi pomanjkanja časa vrtim le na izbranih zabavah, torej brez fiksne rezidence, vseeno pa mi je vrtenje elektronske glasbe še naprej  v veliko veselje.  Sem vaš zvest poslušalec in že od samih začetkov aktiven član vašega foruma, zato sem se odločil, da vam pošljem kakšen mix. Vrtim izključno house glasbo predvsem TechHouse, TribalHouse, ProgHouse in ClubHouse, vendar pa je tale zadeva bolj vokalno in komercialno obarvana in tako bolj primerna širšim množicam poslušalcev. 

LaGo DJ

Nekaj izmed referenc: 
Sfing's club
News Cafe Launge
Black&White club
zabave portala Avtodirekt
Festival mladih 2008
Festival mladih 2009
Net cafe 
Clubriders 
Super stereo 2009 
Dan mladosti 2009
Manasa Portorož
tekmovanje Famous by Tasteful events 
Modne revije ekipe "We don't do fashion, we are fashion"

član bivše ekipe Musicerror (house zabave, čez 50 referenc po Sloveniji in tujini) in še mnogo drugih manjših zabav...


Ne zamudite, ta torek ob 20:00 LaGo Deejay predstavlja svojo Djsko zgodbo v oddaji Mister Deejay In-The-Mix... :D
(reprize v četrek ob 11:00 in nedeljo ob 14:00)


[ Urejeno avg 30 2011, 12:51 ]
Nazaj na vrh
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay