Mister Deejay :: Forumi :: ::Splošni Oddelek:: :: Vse Ostalo
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
"Črna sreda"
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
MC Jure
apr 18 2006, 22:39
Registriran član #2921
Pridružen: okt 19 2005, 15:04

Lokacija: KK Sevnica
Sporočila: 596

deejay damjan je napisal ...
Učit se pjebi, učit!

Če boš enkrat pršu na faks, boš vidu, da ni to tko smešen!



[ Urejeno apr 18 2006, 22:39 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Dj-BlackSun
apr 18 2006, 22:56
Registriran član #687
Pridružen: jan 14 2004, 10:14

Sporočila: 1600
škoda časa zato, so bol pomembne stvari kot to. Če sn do sedaj brek štipendije, bonov itd zdržal še bom sedaj. Se ne želim vtikati v to, še najmanj pa kje na deži stati, drugi dan pa v postli  +40 vročine. Pa še matematiko pišem. Še en razlog več zakaj nem šo

[ Urejeno apr 18 2006, 22:56 ]
Nazaj na vrh
DJ Vennett
apr 18 2006, 22:59
Registriran član #1959
Pridružen: mar 08 2005, 16:30

Sporočila: 531

MC Jure je napisal ...

Dej ti rajš nekomu drugem buče prodaji! Ka je naredu Ulčar? Po jajcih se je prasku!!! Pa da so desničarsko usmerjen? Ti pa si en degen! Uradno niso nikjer, drgač pa so povečini Mladi forum (pomladek Social demokratov). Preden boš take idiotske pisu, se mal pozanimi! Še predober vem, kako stvari stoji, poznam velik folka iz parlamenta in raznih ministrskih kabinetov, tko da bot raj tih. Če te še kej zanma, ti lahko z veseljem razložim, sem lih pr volji za to.



Dej pazi kako se izražaš. Lej če mislš grozit... Sam ti povem dejstva! Na Kersnikovi sem večkrat kokr ti na WC (upam, da ne trpiš zdj zrd zaprtosti). In ne, nisem tokrat tam, ker bi bone kupal, ipd., ampk po drugi dolžnosti. Kateri? Uporabi PM! Ti povem tud v kterem podmaldku sem aktiven že 3 leta.

Po večini so "ta modri" člani Mladega foruma - le ti so pa v veliki manjšini v parlamentu ŠOULJ. Če vidiš samo "ta modre" na FDV in EF je to tudi vse - na ostalih ŠOVZ so zmagal SAS-ovci - "ta oranžni". No, "sončnice" pa žal niso prežvele alergije cvetnega prahu... Čebelica Maja je prepozno začela med nabirat.

Torej, če si pa še vedno tako prepričan, da sem tak k****n, ti pa predlagam, da greva enkrat skp na pir in ti vse razložim (pa če hočeš še skp na ŠOULJ in ti predstavm par članov predsedstva, s katerimi si boš lahko v živo povedal kaj si misliš).

Mirno noč!


[ Urejeno apr 18 2006, 22:59 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Dj_IntroX
apr 18 2006, 22:59
Registriran član #1692
Pridružen: jan 01 2005, 16:46

Sporočila: 1010
Jst pa grem zato da mam frej ene 2h ( tud če bi blo sam 5 min bi šou ), grem po opravičilo in to je to...


[ Urejeno apr 18 2006, 22:59 ]
Nazaj na vrh
Casper
apr 18 2006, 23:07
Registriran član #1757
Pridružen: jan 13 2005, 13:11

Sporočila: 94

Pioner je napisal ...

ti se hecaš?

Ja, to je blo sarkastično..

MC Jure je napisal ...

Študentov kot je sedaj jih nikoli več ne bo toliko, samo poglej slovensko nataliteto oz. rodnost: pada. Ti bom citiral besede mojega predavatelja ki je strokovnjak za demogeografijo v sloveniji: " Slovencev nas je vedno manj. Fantje, bote mogl v roke plunt!"

Glede šolnin: Si že slišal za vavčerski sistem?

Glede študentskega dela se popolnoma strinjam.

Poteze vlade: prejšnja vlada je pol leta pred volitvam na razna pomembna mesta postavila pripadnike njihovih strank, medtem ko je ta vlada postavljala kompetentne ljudi, ki so sposobni za to delo (primer zavarovalnice Triglav......).

Ahm, ja to nevem zakaj bi mogl bi študentov mn... jst mislm, da se skos več ljudi odloča za študij na fakultetah... rodnost je res da nizka to vem, sam to se bo pomoje odrazl šele pozneje...

Ja sevede sm slišou za vavčerski sistem in pomojem ne rešuje nč... ker je tuki še vedno preveč odprtih vprašanj, tudi tisti ki so ga predlagal niso čist prepričani kako bi funkcioniral, ker je zlo mal držav k so ga uvedle.. in je težko delat primerajve. Nekolk bolša se mi zdi ideja odloženih šolnin... sam pr ns mislejo narest pa nek tutifruti obojga..nevem to bi blo zlo za premislt, kako bi ostal pr tem, da bi imel vsi enake pogoje za šolanje.. Sam v bistvu gre pr teh stvareh za precej ideološko razpravo, ker so npr. tud ekonomisti deljenih mnenj, zato je težko razpravljat o tem...

Za ideološke stvari gre tud pri kadrovanju... ahm sej jst nism nč reku, da prejšna vlada ni al pa kej, jst gledam iz tega vidika, da je to narobe..in ocenjevt kdo je primern in kdo ni, je čist politični oz. idološki vidik.. Kot sm reku mene motjo predvsem mediji...ker kot "4. veja oblasti" bi mogl ostt neodvisni ne pa, da poltika odloča o tem o čem morjo poročat...

lp



[ Urejeno apr 18 2006, 23:07 ]
Nazaj na vrh
DJ Vennett
apr 18 2006, 23:08
Registriran član #1959
Pridružen: mar 08 2005, 16:30

Sporočila: 531
Zakaj omejevat študentsko delo? Naredimo ga preglednejšega in takega, da bo možnih manj zlorab. Ne ukinjat sistema, samo izboljšajmo ga!

Vavčerski sistem. Ok, vse lepo in prav, samo kje je pa garancija, da boš dobu job po študiju? In še neki: vavčerski sistem ni končna faza, je le vmesna faza pred šolninami, torej treba že zdj presekat to namero.

Boni. Boni morjo ostat. Je edinstven primer na svetu in je pošten.

..mislm, folk, kaj vam je no?! Za vaše pravice gre! Zakva se delate neki fine?! Mi boste rekl, da si ne želite ohrant teh pravic? A vam gre res tok preveč dobr? To so tudi temelji socialne države in zakaj bi postali trda kapitalistična družba? Socialna država se je prav iz klasične kapitalistične razvila in je njena nadgradnja in pri tej nadgradnji mormo ostat in na njen dalje gradit!

Fak no... Nihče ni bolj kompetenten kot volivci in to smo mi!



[ Urejeno apr 18 2006, 23:08 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
DJ Vennett
apr 18 2006, 23:10
Registriran član #1959
Pridružen: mar 08 2005, 16:30

Sporočila: 531

Casper je napisal ...

Za ideološke stvari gre tud pri kadrovanju... ahm sej jst nism nč reku, da prejšna vlada ni al pa kej, jst gledam iz tega vidika, da je to narobe..in ocenjevt kdo je primern in kdo ni, je čist politični oz. idološki vidik.. Kot sm reku mene motjo predvsem mediji...ker kot "4. veja oblasti" bi mogl ostt neodvisni ne pa, da poltika odloča o tem o čem morjo poročat...

lp






[ Urejeno apr 18 2006, 23:10 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
MC Jure
apr 18 2006, 23:41
Registriran član #2921
Pridružen: okt 19 2005, 15:04

Lokacija: KK Sevnica
Sporočila: 596

Vennett, nč ne grozim. Samo pravim da je gospod Ulčar neuradno član Mladega foruma in tut njegov kolegij. In on je predsednik ŠOS-a. Jst sem tut že enpar let dejaven v enem podmladku političnih strank in vem dobr, da si nekateri te reforme čist narobe razlagajo. Sice rpa tri četrt folka nima pojma, o čem se gre. Nisem študent ne FDV-ja, ne EF-ja. Če te že zanima sem na Filofaksu. Ko si me vabu na Kersnikovo, te pa jst vabim na Šubičevo, da grema mal med poslance in strokovce in ti bojo z veseljem tut oni kej razložl.

Glede bonov: Boni bojo ostal, ne vem kdo se je spomnu tega, da bi jih ukinl. Samo hočjo mal spremenit glede na družinski standard oz. na oddaljenost iz kraja študija.

Casper: Manjša nataliteta se bo poznala čez 20 let. Sej se zdej gradijo še trije študentski domovi. Kaj, naj naredijo še pet novih, da jh bojo pol podrl? Glede večjega vpisa: če bi omejil vpis in dal pač da moraš v določenem času diplomirat, verjem, da bi se potrudl in študiral, ne pa da so potem taki kot Ulčar stari 32 pa še vseeno študentje. In tko bi se zihr plac najdu. Nej študira tisti ki hoče doštudirat, ne pa da bo mel pač status in bo pol se prasku po mednožju.

No, pa mi povejte, s čim si študentje zaslužjo zastonj javne prevoze (ka smo kej nardil tazga?)? A si ne zasluž tega nek veteran v vojni za slovenijo bolj kot študent?

Služba pol leta po diplomi: tist k jo bo hotu met, jo bo že iskal ko bo absolvent, ne pa da bo čakal na zavodu, pa vleku socialo.

Študentsko delo: Kdo jemlje zaposlitev diplomantom? Vsak delodajalec raje zaposli enega študenta, pa mu ni treba plačevat davkov, kot pa enga diplomanta (torej konflikt s prejšnjo tezo)

Obdavčitev: je fer, da študent lahko zasluži 1.200.000 na leto pa mu ni treba plačevat davka in poleg tega še živi pri starših, medtem ko mora ena mati treh otrok s 80.000 SIT plače preživljat otroke, sebe, plačevat položnce, pa še davek dajat? Se tako borite za zanamce?

Se opravičujem zarad tko obširnega posta!

MC Jure2006-4-18 22:49:12

[ Urejeno apr 18 2006, 23:41 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Womc
apr 18 2006, 23:44
Registriran član #623
Pridružen: dec 30 2003, 19:39

Sporočila: 87

MC Jure je napisal ...
Me ne bo, ker ne podpiram tega. Tole je le ena politična porpaganda, ker so letos volitve v Šos in bi rad gospodič Ulčar (star 32 let, absolvent na fakulteti za policijsko varnostne vede, z bmw 5 in 500.000 plače) ostal na tem mestu še naprej in bi dobr sluu.


Prijatelj!
Tvoji argumenti so upravičeni...BRAVO. Samo popravu te bom. Gospodič Ulčar nima 500k plače ampak krepko čez miljonček, da ne govorimo o 50 jurjih službenega telefona...za primerjavo, poslanec ma 30k telefona

Torej študentje; dejmo najprej študirat in študirat ne pa basat žepe...Gospodiča Ulčarja, Tonklija in indijance zravn bo pa tud pošlatal!

ajde


[ Urejeno apr 18 2006, 23:44 ]
Nazaj na vrh
DJ Guli
apr 18 2006, 23:56
Registriran član #675
Pridružen: jan 11 2004, 12:58

Lokacija: KK Sevnica
Sporočila: 1431
samo da je cvičkarija


[ Urejeno apr 18 2006, 23:56 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay