Mister Deejay :: Forumi :: ::Splošni Oddelek:: :: Vse Ostalo
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Sound Blaster 5.1 na Pioneer DDJ-T1
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
DJ Zupix
nov 03 2012, 13:03
Registriran član #6512
Pridružen: jan 20 2010, 13:27

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 314
Zdravo! 
 
Zanima me če kdo zna rešiti sledeč problem. Ravnokar sem si kupil zunanjo zvočno kartico, saj imam laptop in 5.1 zvočni sistem. 
Imam pa Pioneer DDJ-T1 kontroler, ki ga uporabljam preko programa Traktor 2. Če priklopim DDJ-T1 na zvočno ni zvoka, lahko pa vrtim preko zunanje zvočne ampak je problem da v slušalkah ni zvoka, kar je nesmiselno. 
 
Hvala že vnaprej. 
 
Ko sem imel 2.1 sistem sem enostavno preko činčev povezal zvočnike na DDJ-T1, sedaj to ni možno :(. Lp


[ Urejeno nov 04 2012, 07:28 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
David
nov 04 2012, 07:34
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 548
Pozdravljen.
 
Če sem te pravilno razumel izhod iz DDJ-T1 kontrolerja - ki je mimogrede že sam po sebi tudi zvočna kartica - si zvezal na vhod zunanje zvočne kartice?  Slušalke imaš priklopljene oz. poslušaš pa na izhodu te nove zunanje zvočne kartice?
 
Potem moraš v "playback" mikserju te zunanje zvočne kartice omogočit LINE IN in nastavit nivo poslušanja... če imaš WIN 7 pa poglej če ni slučajno ta vhod skrit - desni gumb in show all devices...
 
Če te nisem pravilno razumel, pa te prosim, da malce natančneje razložiš kako imaš povezano zadevo...
 
lp, David
 
Nazaj na vrh
DJ Zupix
nov 04 2012, 11:01
Registriran član #6512
Pridružen: jan 20 2010, 13:27

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 314
Problem je bil, da nisem znal povezati DDJ-T1 na 5.1 sistem in mi je sedaj nekako ratalo :) Snemal bi pa preko kartice, saj ima veliko boljši zvok kot integrirana v DDJ-T1 in mi je tudi to ratalo. Hvala vseeno :)
Nazaj na vrh
Spletna stran
 

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay