Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Super Li - Ponovno
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
fuccker
jan 13 2009, 19:53
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21
junior vse si povedal,hvala ti.se dobro da si ti na sceni,ker bi drugace vse slo v k***c.lp

[ Urejeno jan 13 2009, 19:53 ]
Nazaj na vrh
prekmurc
jan 14 2009, 13:59
Registriran član #6047
Pridružen: dec 11 2008, 17:50

Sporočila: 59

junior je napisal ...
sem bil v soboto v ms v super li, pa kar se tiče DJ-a totalna katastrofa, od atomik harmonik, ceca, korado in brendi,mambo kings,....
 
mislim da sem vse povedal????


Tak slabo spet ni ne ... LOL


[ Urejeno jan 14 2009, 13:59 ]
Nazaj na vrh
Ragy
jan 14 2009, 14:28
Registriran član #1346
Pridružen: sep 09 2004, 20:29

Lokacija: Murska Sobota
Sporočila: 594

prekmurc je napisal ...

junior je napisal ...
sem bil v soboto v ms v super li, pa kar se tiče DJ-a totalna katastrofa, od atomik harmonik, ceca, korado in brendi,mambo kings,....
 
mislim da sem vse povedal????


Tak slabo spet ni ne ... LOL


Še bolj!Confused


[ Urejeno jan 14 2009, 14:28 ]
Nazaj na vrh
fuccker
jan 14 2009, 17:02
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21
lp.fantje poglejte,da vam malo vse skupaj obrazlozim.malo vam je res dolgčas.ne vem zakaj samo ogovarjate vse clube po slo.vedeti morate da vse te pesmi kar jih naštevate tukaj želijo obiskovalci.vedeti morate tudi to da sklop super li obstajajo zaradi ljudi, da je zasčitni znak super lija-gost je kralj.celo življenje smo ze v tem nocnem življenju,pa vemo kaj ljudje zelijo,pa vas prosim nehajte bluzit kao šefi to zahtevajo.to zahtevajo obiskovalci.jaz vam svetujem da vi odprete svoje lokale,ki bodo najboljsi,najbolj obiskani.pa se sploh zavedate da će greste prebirat ta kopleten dj forum,da je samo ogovarjenje,sama fovšija.za vas pač nič ni dobro.tako je in tako bo ostalo.ampak vedite pa,mi delamo,in bomo se naprej delali.vam ki pa ni vsec,pa pač ne pridete,pa je to to.jaz tja ker mi ni všec nebom hodil.v glavnem mi še bomo naprej delali vse za naše goste,pa če bo zelja ali ac/dc ali lojze slak.pa lp

[ Urejeno jan 14 2009, 17:02 ]
Nazaj na vrh
turbodizl
jan 14 2009, 21:28
Registriran član #5454
Pridružen: dec 03 2007, 22:52

Sporočila: 100

Silvo je napisal ...
junior je napisal ...
sem bil v soboto v ms v super li, pa kar se tiče DJ-a totalna katastrofa, od atomik harmonik, ceca, korado in brendi,mambo kings,....
 
mislim da sem vse povedal????

 
Hja, zadeva je pač taka, da je DJ v današnjih časih jebena stranka podolgem in počez, tako da če noče zjutraj poslušat pridige šefa, da je bila za en k*** muzika, pa da so ljudje zato prej odšli, pa so zato kelnerji prodali manj pijače, pa..... mali miljon ostalih dejavnikov katere smo tudi že miljonkrat predebatirali tu na forumu in zato to pač mora vrteti. Očitno pač lokal laufa zaradi take muzike, kjer se zbira večina poslušalcev tovrstne muzike, sej isto je pa tam, kjer jaz vrtim, manjša diskoteka, kjer se zberejo ljudje z večih koncev, vsak ima svoje želje in vsako soboto je pač tako, da en bi mel harmonike, drugi hrvatijo, tretji Seko, potem bi neka deklica malo zahausala, vmes ti zateži wannabe skinhead, kateri ti po**be vse družinske člane, ker se pač vrti še kaj čez Kolpo,..., šteje pa tako zaključek blagajne zjutraj. Ne upam pa si predstavljat, kaj bi bilo, če bi cel večer vrtel npr. samo house, ali samo SLO muziko, ali samo CRO, ali samo.... Stanje je pač tako, kakršno je, namesto pa da se pljuva čez dogajanje, pa naj najglasnejši rizkirajo par 100.000 eur, vzamejo v najem nek plac, ga opremijo, pa furajo svojo sceno.
 
Veliko uspeha želim.


Saj nisi amerike odkril. Vsepovsod je tako, razen v diskotekah z ločenimi plesišči, ki jih je v sloveniji ravno 5.
Finta je samo v tem, da eni dji znajo naredit vso to mešanco v dober golaž, eni pa ne. Tudi če vrtiš svašta more obstajat sistem, ki se mu tudi gostje morajo malo podredit.Polno plesišče je še vedno pred posamezniki.
Za primer ti dam extrem bar v mariboru, ki je 6-7 let nazaj laufal v nulo, pa je don miryani vrtel vse od popa do italodance in hrvaške glsbe.

Majstri so vsepovsod, samo plačat jih je treba!


[ Urejeno jan 14 2009, 21:28 ]
Nazaj na vrh
manuel
jan 14 2009, 21:30
Registriran član #4085
Pridružen: maj 05 2006, 01:03

Sporočila: 281
zdaj pa extrem ne laufa?


[ Urejeno jan 14 2009, 21:30 ]
Nazaj na vrh
Silvo
jan 15 2009, 08:23
Registriran član #3285
Pridružen: dec 16 2005, 14:12

Lokacija: LJ Vrhnika
Sporočila: 90
 
[/QUOTE]

Tudi če vrtiš svašta more obstajat sistem, ki se mu tudi gostje morajo malo podredit.Polno plesišče je še vedno pred posamezniki.
[/QUOTE]
 
E, to je to in na ta način delam. Samo kaj, ko se tem posameznikom ne da in ne da dopovedat, da niso edini v lokalu in da ne moreš dat takoj tisto, kar si je izmislil, saj vem da bi dobil polno čudnih pogledov iz plesišča, trenutek za tem bi se pa plesišče izpraznilo. Žal je treba včasih reči tudi NE, nekateri to pač razumejo, nekateri pa ti pač predstavijo kaj njihov besedni slovar vse premore.


[ Urejeno jan 15 2009, 08:23 ]
Nazaj na vrh
fuccker
jan 15 2009, 10:23
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21

lp.fantje glejte,poznam vse šefe odkar obstaja extrem,in zakaj mislite da so se ze 4 menjali v 7 letih?zato ker je vse skupaj predrago.lahko imaš lokal poln,lahko vi vrtite,delate kar tu pišete,samo če pa ni zaslužka,pa lahko samo dol zapreš.pa ta fora,od vsega začetka že tukaj ogovarjate vse dj-e v super liju,ampak lokal na ptuju dela že več kot 3 leta na polno.tako da vam svetujem,da pač vi delajte dalje profi,mi pa se bomo pač dalje trudili po našem,in to z stavrosom,žečičem itd.pa tako vsi ogovarjate to sceno.vedite pa da samo ta scena se nam je do zdaj pokazala dobitna.ko smo probali z nekimi profi dj,nam je promet takoj padel.pišem vam,nimamo proti nobenmu nič,samo naj vsak dela po svoje,pa nima noben smisel,samo neko šinfanje.trudimo se vsak na svoj način,pa važno da se nekaj ponudi,ker smo pač različni ljudje,pa lep pozdrav



[ Urejeno jan 15 2009, 10:23 ]
Nazaj na vrh
prekmurc
jan 19 2009, 11:22
Registriran član #6047
Pridružen: dec 11 2008, 17:50

Sporočila: 59

Silvo je napisal ...
junior je napisal ...
sem bil v soboto v ms v super li, pa kar se tiče DJ-a totalna katastrofa, od atomik harmonik, ceca, korado in brendi,mambo kings,....
 
mislim da sem vse povedal????

 
Hja, zadeva je pač taka, da je DJ v dana�njih časih jebena stranka podolgem in počez, tako da če noče zjutraj poslu�at pridige �efa, da je bila za en k*** muzika, pa da so ljudje zato prej od�li, pa so zato kelnerji prodali manj pijače, pa..... mali miljon ostalih dejavnikov katere smo tudi �e miljonkrat predebatirali tu na forumu in zato to pač mora vrteti. Očitno pač lokal laufa zaradi take muzike, kjer se zbira večina poslu�alcev tovrstne muzike, sej isto je pa tam, kjer jaz vrtim, manj�a diskoteka, kjer se zberejo ljudje z večih koncev, vsak ima svoje �elje in vsako soboto je pač tako, da en bi mel harmonike, drugi hrvatijo, tretji Seko, potem bi neka deklica malo zahausala, vmes ti zate�i wannabe skinhead, kateri ti po**be vse dru�inske člane, ker se pač vrti �e kaj čez Kolpo,..., �teje pa tako zaključek blagajne zjutraj. Ne upam pa si predstavljat, kaj bi bilo, če bi cel večer vrtel npr. samo house, ali samo SLO muziko, ali samo CRO, ali samo.... Stanje je pač tako, kakr�no je, namesto pa da se pljuva čez dogajanje, pa naj najglasnej�i rizkirajo par 100.000 eur, vzamejo v najem nek plac, ga opremijo, pa furajo svojo sceno.
 
Veliko uspeha �elim.


Dobro si to strnio fkup. Smo bili v petek v murski(kr puno bilo za petek nasploh), v soboto pa na ptuje(polno). Mejbi je v ms malo (pre)več goveje, na ptuji pa mi je ugajalo malo več štanceLOL
Neven zake se samo pričkate kot froci v kindergartnuTongue zato pa obstaja pun K**** lokalof, kjer se da za(j)bavat ob različni glasbi... pa ite drugamWink


[ Urejeno jan 19 2009, 11:22 ]
Nazaj na vrh
blaster
jan 23 2009, 22:22
Registriran član #2953
Pridružen: okt 26 2005, 16:01

Sporočila: 3
Seveda laufa Super Li, kam pa ma folk drugam it za plesat na Ptuju? Muzika pa DJ pa je za na vas pa nikamor drugam, da po 10 krat na noč en in isti komad vidiš, prehode med komadi da ne rečem, preskakovanju CD-jev (nekdo mu more povedat, da se ne peče na 48x), pa še kaki Winamp mu vidiš na zaslonu odprt pol pa tak ugotoviš, da bi se bolj zabaval če bi doma spal.
Vsi se zgovarjajo, ja pa šef pa gosti tak hočejo pa ono pa drugo pa tretjo, rajši naj rečejo, da si ne upajo riskirat naredit pravega diskača.

[ Urejeno jan 23 2009, 22:22 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay