Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Super Li - Ponovno
Pojdi na stran       >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
dj_burek
feb 01 2006, 16:03
Registriran član #3585
Pridružen: feb 01 2006, 15:36

Sporočila: 3

ALOHA !

Prebral sem poste prejšne teme na forumu in imam morda nekaj informacij za vas. Vsi, ki me ne poznate, sem resident DJ v Li-ju na Ptuju, tisti ki ste zahajali v Romantiko, se me spomnite, saj sem delal tam kaksna 4 leta najmanj vmes pa sem si privoscil malo upokojitve.

Zadeva v Super Li-ju je sledeca.
Glede kritik na izbor glasbe se popolnoma strinjam z vami, da se trenutno NI najboljsi, vendar potekajo poostreni pogovori s šefom lokala, ker ima svojo idejo, kaj se naj vrti - in moram zal temu slediti se zaenkrat . Zato se dogaja to, kar se je do sedaj. Lahko vam zagotovim, da bo izbor glasbe veliko boljsi, kot je bil do sedaj, saj imam na voljo dejansko skoraj vso glasbo ( aktualno in tisto, ki je mimo - ce je slucajno kdo mnenja, da mi morda manjka glasba ). Vendar kot sem ze omenil, se moram dogovoriti s šefom, da je glasba moje podrocje in ce zelim da ste obiskovalci lokala zadovoljni, moram stremeti k temu, da je primeren tudi izbor glasbe .
Lahko vam zagotovim, da se bom potrudil po najboljsih moceh, da usrezem vsem mogocim in nemogocim zeljam obiskovalcev. Rekli bomo malo vec dance-a in tujih zadev, zreducirali bomo cro in ex yu sceno.

Kar se tice kvalitete zvoka - moram povedati, da je v samo ozvocenje vlozenega toliko denara, kot ga marsikdo niti se videl ni. Res pa je da na plesiscu manjka malo nizkih tonov. Predlagal sem ze dokup dveh SUB-ov. Bom videl, kaksen bo odziv.

Gostje, pa tako kot ste slisali - skoraj vsak petek se bo nekaj dogajalo - predvsem SLO in CRO scena, morda se bo nasel tudi kak aktualen tuj DJ, ker tuje skupine ( v mislih imam Nemčijo, Italijo, ANG ) so vseeno malo predrage - verjetno pa vam tudi ne bi odgovarjala kaksna astronomska vstopnina  ( 10+ ksit).

Malo sem se razpisal, upam, da nisem bi lprevec dolgocasen, da zakljucim :
nisem nek nedostopen tip, da se ne bi mogli pogovoriti z menoj - pridite do mene, bomo spili nekaj, kaksno rekli, morda pade tudi kaksna dobra ideja za karkoli.

Skoda je pluvat po kateremkoli lokalu, ker so vsi po svoje dobri in se trudijo po svojih najboljsih moceh - tudi mi v Super Li-ju.
Če zelimo ohraniti na Ptuju nekaj, kar nam zavida pol Štajerske, moramo sodelovati, sicer bo ponovno dolgcas.

Pa brez zamere, se vidimo v petek ali soboto.

Vabljeni

p.s.
ce ima kdo kvalitetne videospote - se priporocam, da lahko malo za kratek cas pred guzvo pogledamo kaksnega, ker so mi namontirali projektor in platno



[ Urejeno feb 01 2006, 16:03 ]
Nazaj na vrh
M Dee j
feb 01 2006, 16:38
Registriran član #1402
Pridružen: sep 28 2004, 01:11

Lokacija: Maribor
Sporočila: 1681
Majstore  Se vidimo!

[ Urejeno feb 01 2006, 16:38 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
DJ AjaX
feb 01 2006, 17:06
Registriran član #1025
Pridružen: maj 11 2004, 12:46

Lokacija: MB Ptuj
Sporočila: 472
alo... ste ql naredli no3 ja... se v soboto sn ti reko za Since U Been Gone (Booty babes Rmx) ... pa ni ąlo  ... če bo več dance glasbe bo vsekakor ql, je pa ľe zdaj, pozitivno je da pridejo v klub redke izjeme pod 18 let tak da je vse na kr visokem nivoju, mogoče edino prevečx zavrtią en komad, npr. to soboto je bil Hung up vsaj 2x, filipovič pa vsaj 3x,... končno ma ptuj spodoben klub ! 

[ Urejeno feb 01 2006, 17:06 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
dj cool
feb 01 2006, 17:42
Registriran član #274
Pridružen: okt 02 2003, 13:44

Lokacija: Maribor
Sporočila: 2511

Super Li je res končno en pravi dober klub na Ptuju in
okolici.   Prostor je lepo porihtan, tudi osebje in
obiskovalci (nad 18) so tudi OK! Kar se pa glasbe tiče, pa je mogoče
res malo preveč ponavljanja komadov, nekateri komadi so pa čist out za
tak klub (debela deklica, lipe cvetu, in podobne stare zadeve iz 80
let, ki sicer niso slabi komadi, vendar pa ne za klub). Pohvalno je, da
se v Super Li vrti dosti slo-dance (v soboto je vrtel večinov komadov
iz Belega Albuma 9 in 10).
DJ Burek, upam da se boš uspel dogovoriti z šefom glede  glasbe (več dance in tujih zadev)in ozvočenja!

Aja Dj Burek, kje pa je prej vrtel DJ Saša (upam da sem prav napisal), ki dela poleg tebe v Super LI?


dj cool2006-2-1 17:45:15

[ Urejeno feb 01 2006, 17:42 ]
Nazaj na vrh
dj_burek
feb 01 2006, 22:28
Registriran član #3585
Pridružen: feb 01 2006, 15:36

Sporočila: 3

Pozdrav fantje !

Saša ob petkih dela v Bokiju v MB, delal pa je ze po veliko kaficih - velikih in malih - tudi ze ima kilometrino  - dober je !



[ Urejeno feb 01 2006, 22:28 ]
Nazaj na vrh
Firestarter
feb 01 2006, 23:03
Registriran član #3272
Pridružen: dec 14 2005, 21:37

Sporočila: 95
Who tha f**k Burek!I never hurd!!

[ Urejeno feb 01 2006, 23:03 ]
Nazaj na vrh
Gumica
feb 06 2006, 12:06
Registriran član #246
Pridružen: sep 20 2003, 14:14

Sporočila: 52

DJ BUREK

Bluziš!

Si ti dj,ali tvoj šef? ali on ve kaj folk posluša ali ti?ali ti je on prepovedal rolat komade kot so,kraljica noči rmx,zora je-karma,magnetic,prolječe rmx,plestenjak rmxe,bastino rmxe,tony cetinsky rmxe,pa še bi lahko naštevali,tudi hite za 2 leti nazaj.Ti je res on dal direktivo da moraš v eni uri 2 krat ponovit 5 istih komadov?a res Ptujčani poslušajo samo takšno govejo muziko kot je ceca in bijelo dugme? ma daj no,kdo od vaju si je to izmislil,pa na radiu Ptuj rolajo več dance glasbe in plesnih hitov kot ti v tej veliki diskoteki.

Sicer pa če ste vi tako odločeni po eni ravni črti,potem ni kaj za dodat kot pa da boste dočakali isto usodo kot club REAL.

P.S.

Pa audio cd se snemajo pri 8 kratni hitrosti,da potem med rolanjem ne preskakujejo,tako kot tebi.

sorry,ampak zaenkrat še lahko vsak izrazi svoje mnenje!takšno ali drugačno.

lep pozdrav in veliko uspeha!



[ Urejeno feb 06 2006, 12:06 ]
Nazaj na vrh
Koki
feb 06 2006, 14:20
Registriran član #266
Pridružen: sep 28 2003, 23:29

Lokacija: Maribor
Sporočila: 137

Audio cdji pa ti res dostikrat preskakujejo ja

Brez zamere!:)

 



[ Urejeno feb 06 2006, 14:20 ]
Nazaj na vrh
GRCL
feb 06 2006, 16:12
Registriran član #50
Pridružen: jul 18 2003, 16:02

Sporočila: 803
sedaj je bila ena punca pri meni doma in je ta superli prehvalila nenormalno,češ da je njej tam vredi da se vrti MTV muzika(celo noč i.t.d.)pa je začela grcl daj ti tudi spremeni to in končaj z slo - cro in eurodenc komadi ...pa jaz jo sam gledam joj GRCL2006-2-6 16:48:26

[ Urejeno feb 06 2006, 16:12 ]
Nazaj na vrh
D.Z. Shark
feb 06 2006, 19:37
Registriran član #930
Pridružen: mar 26 2004, 16:29

Sporočila: 4020

GRCL je napisal ...
sedaj je bila ena punca pri meni doma

Khm.... Le kaj je delala ta ena punca pri tebi?



[ Urejeno feb 06 2006, 19:37 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Pojdi na stran       >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay