Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
KLUB PLUS - MINUS - Novo v Mariboru (Bivša Samsara)
Pojdi na stran   <<      
Moderatorji: Admin, David
Ta tema je zaprta
Avtor Tema
Kelner
jul 16 2011, 09:36
Registriran član #7034
Pridružen: jul 15 2011, 10:29

Sporočila: 7
Zaradi česa pa lokal dela naenkrat bolje, če se ni nič kaj drugega spremenilo? Kaj pa je bilo narobe z Yucatanom? 3/4 Maribora še sedaj ne more pozabiti zabav, ki so se odvijale v njem, da ne omenjam bivše Samsare,, ki je bila 3 leta in pol nabito polna, nato pa se je v roku pol leta po njegovem odhodu zaprla, zakaj le. Maska je bila kolikor vem prav tako nabito polna, do Simonovega odhoda, nakar so jo zavozili drugi "carji", enako kot Samsaro, da ne omenjam kako so prazni Tuši, sedaj ko tam več ni Simona. Reala pa ne bom komentiral, ker te zgodbe res ne poznam. Sicer pa je več kot razumljivo, da se v tem poslu vedno najdete določene ljudje, ki vam gre uspeh drugih v "nos" in morate nato sproščati svoje frustacije po forumih. Oprosti, ampak mene bi bilo na tvojem mestu konkretno sram se izpostavljati na tako nizkem nivoju. 
Sicer pa ta še enkrat pozivam, kontaktiraj šefe +- in jih povprašaj če moja zgornja teža drži. Boš presenečen. Razen če se morda bojiš resnice? 


[ Urejeno jul 16 2011, 09:40 ]
Nazaj na vrh
D@ny DeeJay
jul 16 2011, 12:49
Registriran član #32
Pridružen: jul 15 2003, 19:15

Lokacija: Greece
Sporočila: 1952
Sram je lahko le tebe da bluziš take neumnosti in se skrivaš pod bednim imenom in dvo dnevno registracijo tega foruma,ter očitno braniš sam sebe.Še vedno ne razumeš poante tega pogovora,zato bom take kot si ti,ki se skrivajo za slepimi imeni enostavno ignoriral,saj vidim da je vse preveč v cvetju in verjamem da bo tako tudi ostalo,in še dobro da obstajajo taki kot si ti ki poznajo vso resnico,še posebej tisto o vseh lastnikih katerim pihaš na dušo.Res si smešen,in takih neumnosti kot so tvoje teze,sploh NE bom več komentiral! End!
Nazaj na vrh
Spletna stran
Kelner
jul 16 2011, 14:03
Registriran član #7034
Pridružen: jul 15 2011, 10:29

Sporočila: 7
Sedaj, ko ti je zmanjkalo argumentov proti boš pa zaključil kajne? Nihče nič ne bluzi, dejsta so dejstva, ki so čisto preprosto preverljiva, kot sem ti že 3x napisal. In nevem zakaj bi moje pisanje bilo kakršnokoli pihanje na dušo lastnikom, kvečjemu bi lahko bilo pihanje na dušu Simonu. Sicer bo pa tako ali tako čas pokazal svoje in ponovno pustil nekatere z dolgimi nosovi. :)))


[ Urejeno jul 16 2011, 14:03 ]
Nazaj na vrh
D@ny DeeJay
jul 19 2011, 19:36
Registriran član #32
Pridružen: jul 15 2003, 19:15

Lokacija: Greece
Sporočila: 1952
Dolgi nosovi gor ali dol,saj bo čas pokazal svoje,in dejstvo je,da je lokal zelo dober,tudi vso osebje,skratka super klub kot sem že napisal,le da v zadnjem času muzika nikakor ni dobra,pa takega mnenja nisem le jaz ... in vsi vemo da Simoni delat zna,zakaj pa rola tako staro in prežvečeno muziko pa ve le on sam,promet pa ne kaže kake pretirane povečanosti,glede na to da je že od začetka zelo poln,in morda je bil še blj poln na začetku ko se je včasih morali na vstop čakati tudi do pol ure. In na koncu mojega zadnjega odgovora bi blo zanimivo še dejstvo,da napišeš kdo v resnici sploh si,in zakaj se skrivaš za neznanim imenom,če pa ne sprejmeš mnenja drugih ki jih na tem in podobnih forumih lahko vsak poda,pa si še bolj smešen,saj ti verjetno ni treba razlagati v kakšnem svetu živimo!

Good Luck my Kelnar!
Nazaj na vrh
Spletna stran
Kelner
jul 19 2011, 23:45
Registriran član #7034
Pridružen: jul 15 2011, 10:29

Sporočila: 7
Mogoče vrti takšno "prežvečeno" glasbo, ker ve kaj dela? Res nevem kaj je tako narobe če se zavrti kakšen malce starejši komad, ki še vedno "vžge" pri folku? Ali res misliš, da je povprečen obiskovalec kluba +- med tednom 4 ure na beatportu in seznanjen z vsemi novostmi?

Sej ni čudno, da imaš diskotečno krizo že 5 let (v tvoji glavi), če nimaš pojma in bluziš bedarije. Vprašaj Simona, koliko sobot je bil prost od leta 2006, če že imaš toliko za povedat proti njemu.

Sicer se pa osebno ne poznava, tako, da nevem kaj ti bo pomagalo če ti povem svoje ime?

P.S; Nisi rekel, da ne boš več komentiral?

Nazaj na vrh
D@ny DeeJay
jul 20 2011, 19:26
Registriran član #32
Pridružen: jul 15 2003, 19:15

Lokacija: Greece
Sporočila: 1952
Očitno je,da ne znaš nič pravilno prebrat,sploh ! Kdo pravi da mam kaj proti njemu osebno? Ni mi pač všeč njegov izbor glasbe,in verjemi da je veliko takih.Kar se pa tiče tvoje krize,in predvsem tvoj neumnih teorij pa ti lahko povem le to,da malo preveč visoko letaš z tvojimi tezami,ker je resnica povsem drugačna.Uživaj v branjenju sebe,oz. nekoga drugega... pa mogoče dobiš še kakšno nagrado ... pa naučita se sprejemat tudi kritike!
Nazaj na vrh
Spletna stran
Kelner
jul 20 2011, 23:48
Registriran član #7034
Pridružen: jul 15 2011, 10:29

Sporočila: 7
"Nič pravilno prebrat, sploh"?!? Oprosti, ampak od 36 let starega človeka bi pričakoval, da je malo bolj pismen, tako, da prosim ne sodi kaj jaz znam pravilno prebrati. Sicer je pa res žalostno, da moraš pri tvojih letih sproščati svoje frustracije preko spletnega foruma. Meni tudi marsikaj ni všeč, ampak se zato ne obnašam tako debilno kot ti pa sem 11 let mlajši od tebe. Nevem, kaj si sploh mislil, da boš dosegel z tvojim postom? In sploh, kdo si že ti, da boš sodil o prihodnosti nekega kluba, če pa že 5 let ne delaš nikjer? Pa tudi pred tem se ravno ne moreš pohvaliti z najbolj "top" destinacijami. Si pač še en 36 letnik, ki je mentalno na nivoju osnovnošolca, ki je ljubosumen, ker ima njegov sošolec večjo zbirko lego kock. Kakorkoli, tudi takšni očitno morate (žal) obstajati na tem svetu. Se imamo nekateri vsaj čemu smejati na vaš račun. :-)


[ Urejeno jul 20 2011, 23:51 ]
Nazaj na vrh
David
jul 21 2011, 07:05
Mister DJ, D@D

Registriran član #95
Pridružen: jul 27 2003, 15:45

Sporočila: 548
Zapiramo temo ker je to šlo že predaleč. 
lp, David
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<       

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay