Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
" ZA PONOVNO ODPRTJE DISCOTEQUE YUCATAN !!! "
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Ta tema je zaprta
Avtor Tema
DJ Lunco
okt 23 2009, 12:53
Registriran član #4599
Pridružen: okt 31 2006, 14:32

Sporočila: 255
hja no, kar se ptuja v soboto tiče, pomoje ne laufa tok slabo. se najde svoje za vsak okus in debelino denarnice..


[ Urejeno okt 23 2009, 12:53 ]
Nazaj na vrh
denyto
okt 23 2009, 20:08
Registriran član #81
Pridružen: jul 24 2003, 00:58

Sporočila: 2361
ToncekDj je napisal ...
denyto je napisal ...
Problem maribora je en in edini. V mariboru je nekaj ljudi ki obvladujejo sceno. in lokale lahko odpirajo samo določeni ljudje, ki so "zaščiteni" s strani teh ljudi.

Kdo ti kruh odžira?
denyto je napisal ...
Vsi mali lokali, ki se odprejo pa delajo po sztandrdnem postopku...dj ki vrti na laptopa itd.

Tudi Morales, Umek... vrti z laptopa...
denyto je napisal ...
In kako bo potem vladal nek nivo, če se pri vsem špara? Sam ob sobotah ne hodim ven, ker delam, ampak to kar sem videl ta teden v torek v Mb je podn od podna podn!

Ob torkih je zunaj študentarija + najlažje je rečt, kaki podn je folk. Podn si ti, ki jim vrtiš.

 
Glej, nisi car če si argonten. Meni nihče ne odžira kruha, ker ne nameravam odpret diskoteke ali lokala, jaz samo samo dj;) Ne rabiš bit poznavalec nočnega življenja in veš, da če v Mb ne pomeniš nekaj, te v zelo kratkem času zj**ejo policija, inšpektorat ali nastavljeni pretepi. Ja tudi umek vrti kot si napisal z laptopa in vem kaj to pomeni. Moj point je letel na dj-e, ki sedijo ob laptopu in klikajo. Glede zadnjega...nisem jaz podn, ker jim ne vrtim. V lokalih sem bil kot obiskovalec.


[ Urejeno okt 23 2009, 20:08 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
a|en_-
okt 26 2009, 18:30
Registriran član #1031
Pridružen: maj 13 2004, 17:52

Sporočila: 678

denyto je napisal ...
Folk, pijača, postrežba, kulturni nivo. Bogo.


v torek.. hmmm.. me razsvetliš torej in mi namigneš kje si ponočeval v torek, da si imel tako slab večer?


[ Urejeno okt 26 2009, 18:30 ]
Nazaj na vrh
Mikro
okt 26 2009, 21:08
Registriran član #6436
Pridružen: okt 26 2009, 21:04

Sporočila: 1
Yucatan se bo po mojih informacijah ponovno odprl, saj bo sin od Belne, ki je do nedavnega bil lastnik Samsare, katero je zaprl ponovno odprl Yucatan.

Če so moje informacije pravilne bi se naj odprl nekje v decembru.


[ Urejeno okt 26 2009, 21:08 ]
Nazaj na vrh
bojano
okt 26 2009, 21:21
Registriran član #6300
Pridružen: jun 07 2009, 18:52

Sporočila: 24
Super! Januarja pa s bo lahko zprl...



[ Urejeno okt 26 2009, 21:21 ]
Nazaj na vrh
denyto
okt 26 2009, 22:20
Registriran član #81
Pridružen: jul 24 2003, 00:58

Sporočila: 2361


a|en_- je napisal ...

denyto je napisal ...
Folk, pijača, postre�ba, kulturni nivo. Bogo.


v torek.. hmmm.. me razsvetli� torej in mi namigne� kje si ponočeval v torek, da si imel tako slab večer?


Mogoče sem prehitro vrgel vse v en ko�, ampak najbolj mi je ostal v mislih �tuk. Za pijačo �e zdaj ne vem kaj sem dobil ob naročilu juicevodke, vem da je bilo rumenoLOL Muzika kuj nekaj. Folk taki da te srat, plac pa je itak �e 100 let enak.

Drugače pa, če smo pri jukeju, me veseli, da se odpira in da Maribor dobi eno pošteno diskoteko.
denyto2009-10-26 22:26:09

[ Urejeno okt 26 2009, 22:20 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
NejNik
okt 27 2009, 00:14
Registriran član #3969
Pridružen: apr 14 2006, 17:36

Lokacija: Maribor
Sporočila: 215
@ Denyto
Na štuku je po preverjenih informacijah glasba v torek taka zaradi pametnih šefov.Pijača oz.tisti plastični kozarci-to je res podn ja..Plac pa ni isti,zato ker so pred novim študijskim letom malo prenovili-vsaj sprednji del(druge barve,ni več plazm,pa tud nova dj oprema je,kolko je to tu zdaj relevantno..).
Drugače pa ja,v Mariboru je zadnje čase katastrofa glede nočnega življenja in tud sam folk me vse večkrat negativno preseneča..
Kar se pa Yucatana tiče,če mu Samsara v centru mesta ni več šla zaradi kakršnihkoli razlogov pač že,pol mu bo nekaj gori na avstrijski meji še manj lavfalo ("nekaj" pa zato,ker to pravi yucatan itak ne bo).Na žalost je pač tak,da nas je dosti precej skeptičnih,zraven tega pa časi niso ravno rožnati za take zadeve..


[ Urejeno okt 27 2009, 00:14 ]
Nazaj na vrh
a|en_-
okt 27 2009, 13:22
Registriran član #1031
Pridružen: maj 13 2004, 17:52

Sporočila: 678

denyto je napisal ...


a|en_- je napisal ...

denyto je napisal ...
Folk, pijača, postre�ba, kulturni nivo. Bogo.


v torek.. hmmm.. me razsvetli� torej in mi namigne� kje si ponočeval v torek, da si imel tako slab večer?


Mogoče sem prehitro vrgel vse v en ko�, ampak najbolj mi je ostal v mislih �tuk. Za pijačo �e zdaj ne vem kaj sem dobil ob naročilu juicevodke, vem da je bilo rumenoLOL Muzika kuj nekaj. Folk taki da te srat, plac pa je itak �e 100 let enak.

Drugače pa, če smo pri jukeju, me veseli, da se odpira in da Maribor dobi eno pošteno diskoteko.


res je.. ni dobro metat vse v en koš .. plus tega me je presenetla takšna izjava, sploh od osebe ki je v podobnih okoliščinah, torej podobnem lokalu delala nekaj let nazaj.. in bi skoraj morala vedet zakaj so stvari takšne kot so. da je folk zunaj takšen kot pač je, je brezveze diskutirat ker ni to nekaj novega? pač moje mišlenje..


[ Urejeno okt 27 2009, 13:22 ]
Nazaj na vrh
DJTito
nov 03 2009, 16:44
Registriran član #6071
Pridružen: dec 25 2008, 21:11

Lokacija: KP Portorož
Sporočila: 48
Fantje ne boste odkrili tople vode v MB! Scena je tudi pri nas na obali zelo podobna.... vse gre počasi k vragu, pa za to nismo krivi DJ-i! Za to jaz krivim kadilski zakon, nizke plače, rast cen....in na koncu folk enostavno nima več denarja za plačat položnice, kaj šele da bi hodil ven. Po drugi strani pa tudi lastniki lokalov.... gospodarska kriza, ludje brez služb in brez denarja, Heineken pa še vedno po 3 eure.... Lahko bi se tudi oni malo prilagodili tržišču ne pa da samo pluvajo kako ni folka zunaj.

Aja, pa kokr jst vem umek ne rola iz laptopa.... na laptopu ma sam musko, rola pa preko final scratcha na gramofone oziroma na 1000ke kar se ne more primerjati z nekim Jožekom ki ukuca playlisto in gre na pir.... ne ga basat s takimi


[ Urejeno nov 03 2009, 16:44 ]
Nazaj na vrh
DJTito
nov 03 2009, 16:50
Registriran član #6071
Pridružen: dec 25 2008, 21:11

Lokacija: KP Portorož
Sporočila: 48
aja sm pozabu povedat Umek in ljudje njegovega kova so umetniki, mi smo pa DJ-i! Mi predvajamo glasbo, miksamo in po pravici povedano bolj malo ustvarjamo, Umek in njegovi ''kalibri'' pa predvsem ustvarjajo! Pa bodimo pošteni tisto je čisto druga sfera! Tudi jaz igram rekreativno nogomet in imam enake kopačke kot Messi, pa mi niti na misel ne pride, da bi se primerjal z njim, ker jaz sem žogobrcar on pa fuzbaler... A je dobra primerjava? ;) 


[ Urejeno nov 03 2009, 16:50 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay