Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Katerega izvajalca, si želite videti v Oxygenu???
Pojdi na stran   <<      
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
MarkyMark
maj 19 2009, 22:30
MarkyMark
Registriran član #15
Pridružen: jul 14 2003, 15:40

Sporočila: 632

lovec, predvidevam da me poznaš osebno da si upaš trditi o meni katera zvrst natanko mi je všeč ter kar je za moje pojme kvaliteta?

no da malce pokomentiram tvojo izjavo:
dejansko nekateri nimamo ozkega pogleda na glasbo, in sprejemamo veliko zvrsti, in ja sem spada tudi rock, pa kakšen metal.
resnično se mi smilite tisti ki slepo verjamete v eno smer in ne sprejemate nič drugega, še več celo zaničujete vse ostalo.

in seveda kaj je najbolj važno: noben DJ ne bi smel reči, ta zvrst je zakon, vse ostalo je zanič. vendar predpostavljam da nisi DJ glede na to da hodiš po svetu in živiš za partije, medtem ko imamo drugi mao bolj realna življenja, in polek glasbe ter partijev poskrbimo še za kak dohodek, šolanje, hobije, skratka normalno življenje

glede tvojega housa:
poglej, povem ti preprosto, sam si nekje zatrdil (če se ne motim je v temi moralesa) da je house itak že skomercializiran, kar je res. v isti temi pa si še zatrdil da vsak house producer da od sebe izdelek narejen 's srcem' oz. za dušo, pač ne v smislu da bi čimveč zaslužil.

komercialna produkcija in produkcija 'za višje dobro' ne gre skup. če hočeš služit delaš to kar večina želi, in od tega imaš dobiček, kar pa ni 'za višje dobro' primer:  karitas in podobne organizacije zbirajo prispevke za donacije revnejšim, ne pa za svoje riti, mar ne?

sprijazni se, house je pač postal keš pi*ka, in je zataval daleč od underground scene kjer ni blo profita in se je delalo za dušo in tistih 5 obiskovalcev na partiju...
Marky Mark2009-05-19 21:46:52

[ Urejeno maj 19 2009, 22:30 ]
Nazaj na vrh
Simonx
maj 27 2009, 21:22
Registriran član #1439
Pridružen: okt 17 2004, 13:42

Sporočila: 50


DeVine je napisal ...





Simonx je napisal ...
redko gledam furum in še manj pišem ....


pa še takrat bi bilo bolje da ga nebi glede na to kakšno bedarijo blekneš

Simonx je napisal ...


Treba naredit HARDSTYLE-HARD-TRANCE!!!!!!!


še največji krš od muske...





Zakaj pa je na Hardstyle  partijih  po svetu več folka kot pa na nekih p***rskih-House-pussy partijih????LOL

Eh vi P.I.Ć.K.I.C.E.  neboste tega nikoli razumeli LOL
Simonx2009-05-27 20:29:12

[ Urejeno maj 27 2009, 21:22 ]
Nazaj na vrh
dancExperience
maj 28 2009, 17:23
Registriran član #4277
Pridružen: jul 01 2006, 02:50

Lokacija: Maribor
Sporočila: 157
jaz bi si full želel Davor Bornota ;)

[ Urejeno maj 28 2009, 17:23 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
Pojdi na stran   <<       

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay