Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
Super LI v MS
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
tedodj
sep 26 2008, 00:38
Registriran član #5627
Pridružen: feb 27 2008, 22:00

Sporočila: 160

DJSovereign je napisal ...
nisem eden od "ta pametnih" niti od "samov�ečne�ev". Sem pa na sobotainfo zasledil, da bi naj vrtela DJ DORJAN in DJ ČRTI. Omenja se tudi DJ TOMMY BOY. Samo najbolje se govori o prvih dveh, čeprav je "f**kker" (nadzornik v Super Liju - tako je napisal) ponovno dal post, kjer je dal svoj mail, kamor se naj oglasijo dj-i ali če kdo koga pozna.

Kje, na hrvaškem delu ? LOL
Boste vse zvedli ob odprtju.


[ Urejeno sep 26 2008, 00:38 ]
Nazaj na vrh
turbodizl
sep 26 2008, 09:50
Registriran član #5454
Pridružen: dec 03 2007, 22:52

Sporočila: 100

Problem super lija je že od začetka , da ne znajo izbirat djev.Isto napako ki so jo naredili na ptuju ko so izbrali za mikmizo bureka in dadota , ki pred tem nisat imela stika z več kot 30 ljudmi,tako so naredili v ms.Izbrali dorjana, ki nima 3 čiste.In isto se doagaja naprej na Ptuju, zdaj vrti že medo, ki pa je itak čisti polom.

Priporočam šefom , da se malo zapeljejo po klubih in diskotekah in potem vidijo kdo res dela in kdo zna delat,ter poskusijo dja priplejat na tak način da ga dobesedno kupijo.Mislim da lokalu kot je super li ni problem plačati dja malo bolje,kot konkurenca.

kolko dnara tolko muzike.

V vsakem poslu so bolj uspešni in manj uspešni in tisti ki so bolj uspešni ponavadi dobijo delo prej in so zanj tudi bolje plačani.Zatorej; dobrih djev ki so na voljo je malo. 

lp,turbo

turbodizl2008-09-26 08:52:34

[ Urejeno sep 26 2008, 09:50 ]
Nazaj na vrh
peter_k
sep 26 2008, 14:39
Registriran član #5779
Pridružen: maj 25 2008, 16:11

Sporočila: 44

turbodizl je napisal ...

Problem super lija je �e od začetka , da ne znajo izbirat djev.Isto napako ki so jo naredili na ptuju ko so izbrali za mikmizo bureka in dadota , ki pred tem nisat imela stika z več kot 30 ljudmi,tako so naredili v ms.Izbrali dorjana, ki nima 3 čiste.In isto se doagaja naprej na Ptuju, zdaj vrti �e medo, ki pa je itak čisti polom.

Se vidi kako so mnenja vec kot ocitno deljena. Meni osebno npr sta bla lih burek in dado najboljsa od vseh ki so kadarkoli poskusli v liju(z nobenim nimam stika razn med vikendi ko delata oz sta delala, saj nevem ce se), ta medo al kdo je ze(predvidevam da ta ko je delal v sob z metodom) pa res ni kaj prida, se slabsi od vseh tam.


Sicer pa pustite se presenetit. Pojdite novembra ko bo otvoritev v MS pa se tipkamo tukaj, zihr bo vec kot tricetrt komentarjev zaljivih, na racun djev seveda... heh... tak pac je ne...Dead



[ Urejeno sep 26 2008, 14:39 ]
Nazaj na vrh
fuccker
sep 26 2008, 21:18
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21
lp,turbodizl da ti napisem par vrstic.ne skrbi ti za nase dj.niti nisi kompetenten da bos dj ocenjeval.kaj ti mislis je tvoja stvar.kar pa mi delamo je pa zopet nasa stvar.se nikjer nikoli nisem slisal da si kaki super dj,pravzaprav se sploh nisem slisal zate,pa ze po diskaih dela 20 let.vem da si prijatelj od metoda,zato prosim ne kvasi bedarij tukaj.za nas je medo ok dj.ves jaz goste sprasujem,pa mi oni dajejo oceno.zato ne pisi brezveze v nebo.nima smisla

[ Urejeno sep 26 2008, 21:18 ]
Nazaj na vrh
fuccker
sep 26 2008, 21:24
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21
lp,fantje da se vam enkrat napisem nekaj,to vse vase drkanje tukaj je nesmiselno.tukaj se vidi kaki smo slovenci.ce vam jaz iskreno napisem,zame pravega res dobrega dj v slo sploh ni.ne vem pa kaj imaste od tega,ko tukaj vsepoprek dajete v negativo.res zalostno vse skupaj.ta forum meni ne deluje kot forum za dj,ampak forum fovsije,po cem je pa slovenija res poznana dezela.

[ Urejeno sep 26 2008, 21:24 ]
Nazaj na vrh
turbodizl
sep 26 2008, 21:45
Registriran član #5454
Pridružen: dec 03 2007, 22:52

Sporočila: 100

fuccker tvoj pogled je malo preozek.Nikjer ne piše da sem dj, razmišljaš preozko.Mogoče sem jan plestenjak, mogoče manager, mogoče redar, ki dela vsak teden na drugi destinaciji, nima veze.Poznam sceno, vem kje kdo dela in sem v stiku z ljudmi , ki obvladujejo sceno.

Ne sekiram se jaz za vaše dje,sploh ne.Moje menje je , da v tej smeri delate napako. Če lahko zmago jelinčič javno reče ,da je nakup patrije napaka, ne vem zakaj ne bi smel nekdo na forumu, ki je posvečen debatam o djih in klubih reči, da se ne strinja z vašo izbiro dj-ev. Vzami kot predlog in ne kritiko.
Prijatelj metoda ja.GeekSem tudi prijatelj pipija iz karme, pa domna kumra, boštjana menarta...Zakaj si od vseh mojih prijateljev omenil ravno njega?
 


[ Urejeno sep 26 2008, 21:45 ]
Nazaj na vrh
fuccker
sep 26 2008, 22:33
Registriran član #5927
Pridružen: sep 23 2008, 20:11

Sporočila: 21

lp.glej pusti moje poglede,cetudi si plastenjak ali karkoli,pa tudi nase smeri,ce nebomo dobro delali,bomo propadli.no ce bi tako bilo kot ti pises,super lija sploh nebi vec bilo,pa napisem ti se to.lokal na ptuju se bo na spomlad renoviral,ko bos videl kako bo to narejeno,mi verjemi da nebos vec imel tega mnenja.malo se potrpi.metoda sem omenil zato,ker pises samo za njega da je dober dj,poglej na forum ms,tam ga pa vsi sinfajo.ves stvar je taka,razlicni smo,jaz osebno sem dal pobudo za njega,da pride v lija,pa sem zdaj tudi proti,ne zaradi glasbe.pa ne mislim tega tu niti razlagat.lp



[ Urejeno sep 26 2008, 22:33 ]
Nazaj na vrh
Eden
sep 27 2008, 09:39
Štanca boys
Registriran član #118
Pridružen: avg 03 2003, 15:35

Lokacija: MB Lenart
Sporočila: 1303
hehe je reko najdražje ozvočenje

[ Urejeno sep 27 2008, 09:39 ]
Nazaj na vrh
mkr
sep 27 2008, 19:12
Registriran član #5931
Pridružen: sep 27 2008, 19:02

Sporočila: 1
DJ-ji pa v liji taki daDead prosim lepo no methody nima za sirov burek, njegova moderacija je prisiljevanje ljudi na plesišče...da talaš 10 RBV moraš res nizko bit...mnogi ki jih vprašam kak je v liji se sprve zbunijo nad njim, popolni obup je v glavnem...oprema v liji pa je glih taka ko sn jo jaz mel pred leti za kletne partije...izbira glasbe je obupna!...eno večer sem se vstavil v liji in slišo ROCK omg...kaj dela temu tipu...najbolje da RBD priženejo not...10x na noč se sliši ''željo moja....'' omg... spravite se k sebi...če methody misli da je HR popularen ker 5 bab na zvočnikih pleše(čefurk) naj pogleda še na plesišče kjer ustvarja mrtvilo totalno...pa ob gužvi bi lahko dovolili da se gre na oder namesto da folk hoji drug po drugemu oder pa je za odmetavanje steklenic... 


[ Urejeno sep 27 2008, 19:12 ]
Nazaj na vrh
HonEyKa
sep 28 2008, 17:53
Registriran član #4922
Pridružen: mar 03 2007, 22:12

Lokacija: MS Ljutomer
Sporočila: 301




Sabinchyka je napisal ...

HonEyKa je napisal ...
samo mi smo do zdaj vsi mislili da se lokal obnavlja. ker glih tam polek na ekonomsko hodim..


 - aja? - srednja �ola je zraven? upam, da ni to "eden od razlogov" zakaj se tam odpira lokal ... kr pol bojo "po moje" srednje�olci tam ... isto kot na ptuju ... Shocked


srednja �ola je zraven ja. srednje�olci tam?! ja mogoče med kako fraj uro alpa kaj, za vikend pa je napisano +18, če mogoče nisi zasledila, tak da ne bodo vsi srednješolci tam. dobro da bo +18. drugače pa, ti si tudi enkrat bla srednješolka (mogoče) tak da ne trebaš se zaj pačiti nad tem. ;) jaz sem tak zadnji letnik, tak da..

drugače pa.. kaj bo res 31.okt. otvoritev, ker sem nekaj sli�ala da naj bi bla na ta datum?!

če bo pa res brezveze kot na ptuju, sem 2x bla tam, pol pa res nima smisla hodit niti v ms. na otvoritev se pa splača iti da vidiš, kak bo..
HonEyKa2008-09-28 16:59:29

[ Urejeno sep 28 2008, 17:53 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay