Mister Deejay :: Forumi :: ::Main Floor Oddelek:: :: Night Life
 
<< Prejšna tema | Naslednja tema >>
DISCO CLUB SAMSARA
Pojdi na stran   <<        >>  
Moderatorji: Admin, David
Avtor Tema
sergy25
jan 05 2009, 22:49
Registriran član #5965
Pridružen: okt 16 2008, 20:22

Sporočila: 19
Kaj to Samsara mela z Novo leto neko sranje? Ve kdo kaj več? Na radiu delajo "Varna zabava" Pol pa baje varnostik enega fanta pa punco natepo. Baje da si plačo vstopnino, pa če si samo malo šel ven ti takoj gor nabil ceno in si mogo plačat nevem kaj. Tak se govori po Mb. Samsara nevem če bo še dolgo tak stala, če se bo do svojih strank tak obnašali.

Mene tam več ne vidijo. Zraven tega da je drago, je ša prazno pa beda. Se mi zdi da oni dj na Housu sam sebi rola celo noč ?

Vaše mnenje?


[ Urejeno jan 05 2009, 22:49 ]
Nazaj na vrh
Dj Sabyani
jan 06 2009, 11:57
Registriran član #6072
Pridružen: dec 26 2008, 13:59

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 35
Smo bili to soboto z družbo po dolgem času spet v Samsari... pa je bil tavelik rnb floor zaprt. Kdo ve zakaj???


[ Urejeno jan 06 2009, 11:57 ]
Nazaj na vrh
sansara
jan 06 2009, 12:41
Registriran član #5677
Pridružen: mar 22 2008, 12:59

Sporočila: 38
Klub je bil seveda zaprt zato, ker ni bilo dovolj ljudi. Tako jaz mislim. Sergey25 jaz nebi primerjal Samsare in Yucatana. Yucatan je bil poln pet let. Od vsega obdobja pa je, če se ne motim obratoval osem, devet let.
Samsara pa  definitivno ugaša, to se sedaj čez dalje bolj vidi zaradi neumnih potez nekoga, ki misli, da ima vse prav in vse ve. No Yucatan je v letu 97 in 98 prišel v krizo pa je prišel leta 98 Simoni z ekipo in ogromno idejami...
Pa je šlo navzgor... Tu pa je iz nabito polne Samsare Simoni odšel, pa se dogaja to kar se... Resnici pogledano v oči sedaj, ko smo bili tam v novembru in decembru ob sobotah dj-i katastrofa na vseh treh plesiščih.No pa še veliko drugih stvari pretepi, slikanje na vhodu...
 
Kakor koli lep program za petke v januarju. Mislim pa, da jih tudi Gigi ne bo rešil. Vsaj na sobote mislim. No kakor koli petka pe se veeno veselim. Gigi je pač Gigi!


[ Urejeno jan 06 2009, 12:41 ]
Nazaj na vrh
Dj Sabyani
jan 06 2009, 13:15
Registriran član #6072
Pridružen: dec 26 2008, 13:59

Lokacija: Ljubljana
Sporočila: 35
Na gigiju bo pa definitivno noro! Komaj čakam!!!


[ Urejeno jan 06 2009, 13:15 ]
Nazaj na vrh
Vurc
jan 06 2009, 18:50
Registriran član #70
Pridružen: jul 22 2003, 21:51

Sporočila: 254

ODGOVOR NA POROČILO, OBJAVLJENO V VEČERU V SOBOTO, 3. JANUARJA 2009, NA STRANI 14

 

V članku z naslovom »Pretep med gosti ali udarci redarja na črno« avtorice Elizabete Zorman smo zasledili nekaj pomanjkljivih in netočnih podatkov, ki jih želimo podrobneje razložiti. Pri omenjenem izgredu je šlo za skrajno neprimerno vedenje gostov. Da so bili gostje zares problematični, dokazuje dejstvo, da so med seboj fizično obračunavali na terasi pred vhodom, nakar so silili nazaj v lokal, zaradi česar smo jih morali odstraniti, posledično pa smo poklicali policijo. S kršitvami so nadaljevali tudi ob prihodu policije, ki je bila primorana zaradi nasilnega vedenja goste tudi odstraniti. Policija je o dogodku naredila zapisnik. Ničesar ne skrivamo. Pri dotičnem dogodku, ki ga opisuje novinarka, tudi tokrat korektno sodelujemo s policijo in smo, kot zmeraj v preteklosti, kooperativni, saj želimo, da se okoliščine razjasnijo. Dogodek je še en dokaz nepotrebnega nasilja med določenimi posamezniki, ki se velikokrat skrajno neprimerno in nasilno obnašajo, kar v Samsari obžalujemo in ne odobravamo, saj se koncu velikokrat vsa odgovornost naprti varnostni službi posameznega lokala, ki zgolj opravlja svoje delo. Nočni lokal ni in ne more biti izobraževalna ustanova za vzgojo ljudi.  S polno resnostjo pa trdimo in naša statistika to tudi dokazuje, da se je od uvedbe personaliziranega sistema vstopa od oktobra lani število kršitev zmanjšalo na minimum.

 

Petra Hercog,

odnosi z javnostmi, Samsara



[ Urejeno jan 06 2009, 18:50 ]
Nazaj na vrh
gORRy Dee J
jan 06 2009, 20:59
Registriran član #5038
Pridružen: apr 17 2007, 23:17

Lokacija: MB Lenart
Sporočila: 148
moje mnenje za house je tako ... dj om je dober dj ... ampak house glasbe v mariboru ceni cirka 50 ljudi ... in nas 50 je blo tud na božičnem housu ...
meni je sicer vseeno kolko je ljudi ... samo da je čaga ...

drugače pa samsara podn ...
obiščem jo samo ob večjih eventih ... ker se mi zdi noro da bi hodo vsako soboto tja ...

bil sem na ron carrolu lani ,,, pa na božičnem housu ... pa na gigija grem ... GIGI JE PAČ CAR ... Clap




[ Urejeno jan 06 2009, 20:59 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
ToncekDj
jan 06 2009, 21:25
Registriran član #1430
Pridružen: okt 11 2004, 22:57

Sporočila: 208
Ah Gorry zdaj ga pa že serješ! Zakaj pa je potem bilo v Planetu Tuš na božičnem houseu med 500 & 700 ljudi, če to sceno v Mariboru ceni samo 50 ljudi? In zakaj je potem cocktail bar bil vedno nabito poln ko je tam bil rezident Sid Templer? C c c ... 


[ Urejeno jan 06 2009, 21:25 ]
Nazaj na vrh
gORRy Dee J
jan 06 2009, 21:44
Registriran član #5038
Pridružen: apr 17 2007, 23:17

Lokacija: MB Lenart
Sporočila: 148
v samsari coctail bar ob običnih vikendih ni bil nikoli poln ... to morš vedet ...  

spoštujem simonyja ker je res legenda kar se tiče slovenske disco scene ...
hvala bogu da je blo tolko ljudi ... house glasbe pa v mariboru spoštuje in posluša res premalo ljudi ....

bo se pa to spremenilo ker je to zvrst glasbe ki se pozitivno razvija ...
planet tuš pa naj samo pojača ozvočenje pa je tam 1A !!!  se vidimo tudi tam ...

če ne kaj prej 28.2.09 ... Clap še prej pa gigi v petek ... toncek prideš ??? Smile


[ Urejeno jan 06 2009, 21:44 ]
Nazaj na vrh
Spletna stran
ToncekDj
jan 06 2009, 21:49
Registriran član #1430
Pridružen: okt 11 2004, 22:57

Sporočila: 208
Cockatil bar ni bil nikoli poln, z tem se res nebi strinjal, je pa logično da je folk malce krožil med floorji + ogromna terasa. Na Gigiju pa itak da se vidimo, tega pa res ne gre zamuditi za nič na svetu!!!


[ Urejeno jan 06 2009, 21:49 ]
Nazaj na vrh
sansara
jan 06 2009, 21:59
Registriran član #5677
Pridružen: mar 22 2008, 12:59

Sporočila: 38
Tako kot je napisal Tonček zdaj ga pa serješ coctail je delal svoje čase vsaj tja do poletja fantastično. Redno smo hodili tja vsaj dve soboti na mesec prvo po karte k Domnu v Niagaro potem pa v coctaila. Tako, da je nedvomno eden izmed krivcev tudi dj Om, ki med drugim nima nobenega pravega odnosa do lokala kjer dela saj vemo za njegove "uspehe" no stend up pa je bil remek delo.Dejstvo je, da ne moreš promovirat sam sabe in furat nekih house zvezd, na lokal pa ne gledaš. Ja potem pa je prazno...Definitivno je še moralo bit ok. poleti, če smo se mi pa še kdo pripeljali iz Kranja in Ljubljane...No v Tušu tu v Mb  nisem bil na housu sem pa videl slike na njihovi spletni strani bilo je očitno zelo lepo. V Kranju pa je bla razpaljotka...

[ Urejeno jan 06 2009, 21:59 ]
Nazaj na vrh
Pojdi na stran   <<        >>   

Skoči:     Nazaj na vrh

Objavi to temo: rss 0.92 Objavi to temo: rss 2.0 Objavi to temo: RDF
Powered by e107 Forum System
 
 
Mister Deejay